Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Rosszban vagyok a munkatársamm...

Rosszban vagyok a munkatársammal egy ideje mert rosszindulatú volt velem szemben, nem akarok barátkozni sem kezet fogni vele. Meddig tartható fent ez az állapot és, hogyan lehetne normális kapcsolatot kialakítani? Volt már hasonló tapasztalatod?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp meg kellene beszélnetek.Kérdezd meg tőle miért volt veled rosszindulatú,és mondd el neki,hogy neked mennyire rosszul esett,kollégák vagytok,miért jó ha így viselkedik,tartsatok össze,stb...

persze a megalkuvás sem jó.nehéz eset az ilyen,mérlegelned kell,hogy mennyire legyél megbocsájtó,szóval bohócot se csinálj magadból,ha ő volt a rosszindulatú.munkahelyen azért nehéz nagyon,mert minden nap találkoztok(gondolom),egymásra vagytok utalva,és hosszú távon az ellenségeskedés borzalmas dolog:S

Szóval mindenképp békésen kéne megoldani,persze ez rajta is múlik.nekem melóhelyemen volt egy elviselhetetlen nő,de szó szerint ennyire rosszindulatú emberrel nem találkoztam még életemben! gyomorgörccsel mentem be minden nap dolgozni.keverte a sz...rt ezerrel,a munkát sem csinálta meg rendesen.tudtam,hogy nagyon rosszak az életkörülményei,és ezért aljaskodik,szóval ameddig tudtam segítettem neki,felajánlottam neki ingyen ruhát,egyéb segítséget,próbáltam vele beszélni,de semmi sem változott...a végén egy nagy balhé lett belőle,mert tűrhetetlen volt amiket művelt,és kirúgták,mert minden tisztázódott a főnök előtt.

remélem ti meg tudjátok oldani,normálisan.

30/F

2011. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2011. szept. 17. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!