Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen "férfiról"?

Figyelt kérdés
35 éves,2 gyerek 2 nőtől,nem dolgozik hónapok óta,nem is akar,az anyjánál él,elköltözni se akar onnan (hozzám),meg én se mehetek oda (az anyja mondta)...találkozgat az exével napi szinten-állítólag jóba vannak-ő tagad,ex viszont nem tagadja a pletykát...ti terveznétek vele hosszú távra? Várnátok,hogy hátha megváltozik?

2013. jún. 12. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
35 évesen? Kizárt, ingyenélő, kitartott pasi, aki ráadásul tehetetlen, link és hazudozik. Nem értem minek egyáltalán akérdés, ennyire naiv nem lehetsz
2013. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert szeretem,sokat harcoltam a kapcsolatért hogy végre az enyém legyen és elváljon,úgy gondolom ha ezt megtette értem,képes még megváltozni...szintém értem és miattam...mert tudom,hogy ő is szeret.
2013. jún. 12. 09:14
 3/9 anonim válasza:
Szerintem, mindenképpen maradj vele, mert valószínű, hogy 35 évesen megváltozik.. najo, csak vicceltem, tényleg ennyire hülye vagy?!
2013. jún. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak mivel több mint egy éve vagyunk várakozó állásponton,kicsit elbizonytalanodtam...
2013. jún. 12. 09:15
 5/9 A kérdező kommentje:
miért lennék hülye? értem bármit megtesz...ha láthatáson nála vannak a gyerekek és azt mondom menjünk el szórakozni,simán otthagyja őket a mamára...akkor előbb-utőbb mindent meg fog tenni értem...nem?
2013. jún. 12. 09:17
 6/9 A kérdező kommentje:
ja,meg én csak neki hoszek,nem hiszek a pletykáknak,meg az exnek sem.Ha ő azt mondja hogy nem csal meg az exével,akkor az úgy is van...tudom.
2013. jún. 12. 09:20
 7/9 anonim ***** válasza:
fake kérdés
2013. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen várj türelemmel, mert megéri! DEHOGYIS!!!!

Menekülj, még véletlenül se hidd el, hogy megváltozik és gondolj arra, hogy elhagyott már valakit egy másikért (érted), tehát megteheti bármikor újra. A gyerekeit is simán lepasszolja, tehát nehogy szülj neki, mert szereted, mert azokat is le fogja pattintani. annyi normális pasi van! Ő nem tartozik közéjük.

2013. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legnagyobb gond az, hogy leszarja a gyerekeit, ha te füttyentesz neki. Te pedig ennek örülsz, mert a gyerekeket a másik 2 nővel kötöd össze, nem a pasiddal.

Egyikőtök sem érett ehhez a helyzethez.

2013. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!