Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiaknak ha nincs nőjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak ha nincs nőjük pl.1 évig vagy tovább és verik maguknak nem annyira hiányzik a nő? 38 férfirol van szo

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:

38 férfi közül néhánynak biztos hiányzik?! :)


De amúgy komolyan: a farokverés nem ugyanaz, mintha nővel lenne, tehát nyilván hiányzik neki. Kivéve ha meleg, mert akkor férfi hiányzik neki.

2012. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy normális férfi egy év után már a falat kaparja körülbelül... csak lehet elveszti az önbizalmát is a kezdeményezéshez.
2012. nov. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
na én ezt nem értem a volt pasimban orális szex volt de semmi több...átlagos csaj vagyok nem csunya
2012. nov. 19. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem verném magamnak, akkor a gondolataim 90%-a a nőkről keringene, de a tanulásra és a munkámra kell figyelnem, ezért rendszeresen adok mintát a természetnek immár egy éve, és így annyira nem létszükségem, hogy nővel legyek.
2012. nov. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én így is kezdek becsavarodni elég rég nem szexeltem már nincs párom és nem vagyok az az egy éjszakás típus
2012. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kettő nyilván nem ugyanaz. Verés mellett is hiányzik egy nő, de itt nem csupán a szexről és kielégülésről van szó, hanem érzelmi dolgokról is. Nincs, akihez hozzábújhatsz, nincs, akit megölelhetsz.Én már eljutottam arra a pontra, hogy egy ideje nem is verem. Időnként hiányzik, de próbálom kerülni a dolgot, mert ha nekiállok verni, rögtön eszembe jut, mások milyen jót szexelnek, nekem meg csak ez van...

Nehéz dolgok ezek...

2012. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én arra vágynék ami a nagyon hiányzik ha lenne aki megsimogatna átölelne és megcsókolna. A szex csak ezen felül van.
2012. nov. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ha valaki hosszabb ideig magányos az egy olyan dolog hogy az elején az első fázisban iszonyatosan hiányzik a szex kb mindenféle dolgokban szexuális tölteteket lát, kattog aztán idővel ez átalakul és rájön az ember hogy sokkal jobban hiányzik hogy szeressék az összebújás együtt alvás az ölelés a csók. Valóban így van.
2012. nov. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!