Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Biszex fiúk, férfiak! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk, férfiak! Nem tudom, h mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bi vok, és tudom, h kissé még korai ezen agyalni, de nem tudom, hogyha feleségem lesz, gyerekeim, hogy fogom kibírni pasik nélkül, mert hosszútávon nem hiszem hogy ki tud elégíteni egy nő. Barátom biztos nem lesz, mert a férfiak csak testileg vonzanak. Lehet, hogy bi lányt kéne keresnem majd, aki ugye meg fog érteni, mert neki a lányok fognak hiányozni. Válaszotokat előre is köszönöm.

15/F



2013. jún. 22. 17:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok ezzel, csak lányként:)

Bár én nagyon "élj a mának" típus vagyok, karrierista, igazából elég pasis (nem kinézetre, hanem az élethez való hozzáállásomban), nem szeretnék sem családot, sem gyerekeket. A legjobb lenne találni egy biszex pasit, aki el tudja fogadni, hogy vele vagyok, de néha szexelek más nőkkel. Semmi több, csak szex. És csak nőkkel. Persze ez ugyanígy járna neki is. De hát... Esélytelen.

2014. júl. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!