Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magyarországon miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért nem akarnak a meleg illetve biszex pasik srácok férfiak tartós kapcsolatot? 21/f

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Mert nem elfogadott, azért, és nem olyan mentalitásúak.

Meg ahogy belecsöppentem ebbe a meleg pasik körbe, (én nő vagyok), hát eléggé lazán, gyorsan , és röptébe a legyet típusok, tisztelet a kivételnek!

Volt olyan randi, tényleg, 2 pasi között, szemtanúja voltam, pár kérdés, és már tali megbeszélés, utána, már az első randi, max második randin szex.., s már néznek más férfi után.

2012. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Igenis sokan akarnak tartós kapcsolatot. A melegek ismerkedése nem olyan egyszerű ügy, mint a heteroknál, a sok bunkó miatt sem szívesen teregetik ki a beállítottságukat, tehát ez az információ is nehezebben jut el egy másik meleghez.
2012. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:( hát ezzel nem lettem boldogabb.
2012. júl. 4. 12:21
 4/7 anonim válasza:
89%

De akarnak, csak nehezen találnak.

http://www.youtube.com/watch?v=etviGf1uWlg

2012. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
magambol es par "olyan" baratombol kiindulva, igen is akarnak tartos kapcsolatot. a legtobben (90%) akarnak, csak ezek nagyresze is fel, vagy sokat csalodott.
2012. júl. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a melegek 90%-a rejtőzködik. Családja is van, vagy egyedül él, de a kapcsolatai miatt nem szeretné felfedni magát. A legkönnyebb megoldás egy arra alkalmas helyen, ahol melegek is megfordulnak, vagy heterók felizgulnak, egy gyors numerát lezavarni és menni a dolgukra.
2012. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

A kérdés annyira jó, hogy már a szociológusok is törik a fejüket.

Sajnos a látencia (rejtőzködés) miatt nem kapnak igazi válaszokat, a né nélküli, tehát anonim kérdésekre pedig olyan butaságokat írnak amelyik lehetetlenné teszi a kiértékelést.

Hosszú évek óta van barátom, akivel jól megértjük egymást, ráadásul barátnőm is tud róla!

Barátom nős, de neje az orális igényt nem adja meg neki.

Sok idő kellett egy ilyen barát felleléséhez!

2013. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!