Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, fiúk! Miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Miért van ez?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, leszbikus, kapcsolatban egy másik lánnyal. A számomra közeli emberek tudnak erről. A nagy nyilvánosság nem. Rövid hajam van, de egyébként nem hiszem, hogy az lenne az első gondolata az embereknek, hogy a nőket szeretem. A közelmúltban jöttem rá erre, előzőleg több férfivel is volt dolgom, kapcsolatom is. Kb. minden férfit megkaptam, akit kiszemeltem magamnak. Nagyon sok nős és komoly kapcsolatban lévő férfi is nyomult rám, vágyakozó tekintettel mustráltak. Le is feküdtem egy-két nős férfivel. Nem kérdeztem rájuk, de egyikük már a 3. házasságát tette tönkre és volt olyan is, aki csalta a bájos feleségét. Tudom, hogy ezen az oldalon nincs sok nős férfi, de talán majd a többi hímegyed tud valamilyen kézzelfogható magyarázatot erre. Nem mondom, hogy a nők annyira hűségesek, de a férfiak miért csalják lépten, nyomon a párjukat? Én őszintén szólva azt gondolom, hogy 3 emberen múlik ez az egész. A férjen, a feleségen és a férj áldozatán. Én egyik férfiről sem tudtam, hogy nős, annyira nem is érdekelt, én szingli voltam. Személy szerint nem hibáztatom a férfiakat. Azt vettem észre a környezetemben, hogy a nők szabályosan ráakaszkodnak a férfiakra, nem hagyják őket lélegezni. Én lehet, hogy sok pasinak csak egy élmény voltam, de úgy koslattak utánam, mint valami kutyák. Ezt sem értettem. Jól szórakoztam, de úgy voltam velük, mint a zsiráfokkal, szép, szép, de otthonra azért nem kellene. És többszöri elutasítás után is smssek és hívások hada következett. Olyantól, akinek egy szép barátnője van, illetve, akinek bájos, kedves felesége. Ez kell a férfiaknak? Hogy egy nő folyton lepattintsa őket? Hogy elérhetetlen legyen? Mert amióta leszbikus vagyok, úgy látszik, hogy nem változott a kisugárzásom, ugyanúgy jönnek utánam a férfiak. Most végképp elutasítok és nem egy szex után, hanem még előtte, de akkor sem hagynak békén. Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, lányokéra is. :)

2013. jún. 24. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, valószínűleg aki megcsalja a barátnőjét, az nem is szereti őt igazán... ez a véleményem
2013. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz magadra, hallod. Ha leszbikus vagy, miért fekszel le férfiakkal bazzeg?
2013. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy a közelmúltban jöttem rá arra, hogy valójában a nőket szeretem. Előzőleg is voltam nőkkel, azt hittem, hogy biszex vagyok, de végül szerelmes lettem egy nőbe és mostmár teljesen biztos, hogy többet nem lesz férfivel dolgom. :) Mellesleg nem az erkölcsi bizonyítványomat szeretném kiváltani, véleményekre vagyok kíváncsi.
2013. jún. 24. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek rosz házasságok a férjek menekültek belőle de nem válással nem az túl sok dologgal jár: papírmunka ,gyerek, ingóságok megosztása, brutális elválásra , összetört szívre.Ezen kívül van tartalékban egy másik nő a kalandokon kívül.Szerintem ez felelőtlen magatartás ráadásul lebukással járhat. Egy szakításhoz két ember kell ugyanígy ha a férfi csal a neje is hibás LEHET valamien szinten DE ez nem menti fel a ked ves férjet.
2013. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!