Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rendszeresen megcsalta majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeresen megcsalta majd családot alapítottak, mi lesz, ha kiderül? Normális, hogy mindenki falazott neki?

Figyelt kérdés

Az exem testvére rendszeresen csalta a barátnőjét, bulizások alkalmával rányomult másokra, haza is vitt lányokat. Az exem, a szüleik és a barátaik is tudták, de nem szóltak a lánynak, nem is értem hogy nem jött rá, a srác nem is próbált nagyon elbújni, másnapokon aggódott csak, hogy pl. nincs-e rajta a koncertfelvételen.

Azóta mi szakítottunk, nem igazán érdekeltek, nemrég láttam a facebookon, hogy összeházasodtak és gyerekük született.

Nem tartom valószínűnek, hogy a srác megváltozott volna, 2 éve részegen még mindenre nyomult ami mozgott, ha akkor tudta volna a barátnője miket művel, dobta volna.

Nyilván én is bemárthattam volna csak nem akartam szemétkedni, amúgy se szerettek engem, inkább hagytam, azt hittem csak megmondja valaki a lánynak mi is történik a háta mögött, egy sima kapcsolatban max. szakítanak, de most?

Ez szerintem nem normális dolog, hogy már a kapcsolatuk elejétől kezdve hazudott, és -érthetően- még az anyja is a fiának falaz, a barátok, akik a csajt is ismerik végignézik ahogy becsajozik, plusz az exem velem is megbeszélte, hogy milyen mesét kell támogatni.

Nem fél, hogy egyszer kiderül? Mi lesz velük? Gondolom a lány még mindig nem tudja, elég féltékeny természete volt. Miért nem mondta el neki valamelyik "barátja", mielőtt gyereket szül a hantagépnek?

Tudom, hogy semmi közöm hozzájuk, csak olyan mocsok dolognak tartottam már akkor is, ráadásul szerintem a lány még az egyetemmel sem végzett, bár nyilván nem tudom, azóta mi történt velük.



2013. aug. 11. 18:42
 1/5 anonim válasza:
A férfiak ilyenek - nem mind - de kell hozzá egy érettség, hogy ki lehessen szűrni a fajtájukat. Emberek, ne házasodjatok fiatalon, lányok, válasszatok idősebb párt, aki már szeretne megállapodni és később is vonzónak talál majd
2013. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem utolsó mocskos szemét dolog. Ennél rosszabbat nem tudok elképzelni. Én szépen mennék összebarátkoznék vele és elmondanám neki, hogy ezt meg azt tudok, láttam stb... Rendezzék le egymás között. De ez csak az én véleményem, rendkívül nagy az igazságérzetem nem tűrném el ha ilyet látnék.
2013. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Rosszabbat tesz azzal hogy falaz neki,mintha elmondta volna, mert így jobban fáj ha kiderül.
2013. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Hülye vagy, mert nem léptél azonnal, sőt az exed kérésére ha hallgatólagosan is de támogattad a falazást.

2. A családja egy jó nagy gané, így akár most is szólhatsz neki, mert ki tudja mi lesz ebből később.

3. Mindenki megváltozhat. Még a legrohadtabb nőfaló is.

Gondolkozz el, és dönts. Vagy hallgass örökre. Mindenki úgy b4ssz@ el az életét ahogy akarja.

2013. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. Gondolkoztam rajta, még az elején viszonylag jóban voltam velük, akkor valahogy olyan idilli kapcsolatnak tűnt, nem akartam belegázolni, mert akkor az exem családja számára biztos én lettem volna a szemét.

A vége felé megutáltuk egymást, akkor pláne gondoltam a visszavágásra amiért folyamatosan piszkáltak, de akkor meg már úgy gondoltam, hogy nem fogok az ő aljas módszereikkel visszavágni, mindenki tud róla, nyíltan csinálja, úgyis kiderül és akkor nem én leszek a hunyó.

Már nem tartom az exemmel sem a kapcsolatot, évek után nem fogom a lányt felkeresni, hogy figyelj, 3 éve a férjed rendszeresen megcsalt, lehet azt hinné hogy csak kitaláltam mert így akarom tönkretenni az életüket, amiért utáltak.

Az is bátor dolog hogy ő kezdte az utálkozást, közben tudta, hogy én elég sok félrekúrásról tudok.

Utólag már úgy gondolom, hogy miután szakítottunk el kellett volna neki mondanom, bár 100%, hogy nem hitte volna el mivel bosszúnak gondolta volna, de hátha elkezd utánajárni, a több tucat emberből pedig valaki csak elmondja neki. Akkor már nem volt fontos, hogy megvédjük (?) az ex kisöccsét.

2013. aug. 23. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!