Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A cigány nőkkel szemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigány nőkkel szemben elnézőbbek a cigány férfiak?

Figyelt kérdés
Sok kérdésben olvasom,hogy ha egy magyar lány összejön egy cigány fiúval, annak nagy eséllyel rossz vége lesz,(és ezt is látom) mert a cigányokból kijön a birtoklási vágy, a "a nőnek kuss a neve" stb. Csak akkor azt nem értem,hogy lehetséges,hogy a cigány nők egy részének van mondjuk 5 gyereke 3 apától, vagy élete folyamán vagy ötször-hatszor vált "élettársat", ha a cigány férfiak ennyire féltékenyek és uralkodni akarnak az asszonyuk felett. A cigány nőkkel elnézőbbek, vagy őket nehezebb "befenyíteni"? Komolyan érdekelne a kérdés.

2013. szept. 8. 05:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ez ülyeség.

Az emberek szokásai neveltetés és egyéniség kérdései, nem hovatartozásé.

Sajnos általában tényleg nincsenek megnevelve még gyerekként ezek az emberek, de azért akad szép számmal, aki így is okosabb a többinél ilyen szempontból is.

Az én főnököm pl fekete mint a négerek.

De mégis saját erőből saját cége van, 10 munkása és ő maga is dolgozik nem csak egy irodában kuksol.

Mellesleg engem kétszer körbedolgozik, pedig én se vagyok egy bénaság.

És magyar asszonya van neki, és 1 gyereke 40 évesen.

Mondjuk szerintem a cigányok sokkal temperamentumosabbak.

Egy sima veszekedés úgy néz ki, mint ha épp megölnéék egymást, pedig "csak" veszekednek egy kicsit.

A lényegre vissza kanyarodva, a nővel való bánásmód egyedi, és az is, hogy ezt a másik fél mennyire hagyja.

2013. szept. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Ki nem szarja le, hogy mi történik a paraziták között.
2013. szept. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, hogy a cigányoknál a férfi az úr, de a nők sem hagyják magukat!

Pár éve a piacról kijövet egy középkorú cigány pár ment. A férfi elől, mögötte az asszony. Az asszony kezében egy élő tyúk. Valamin vitatkoztak cigánynyelven, az asszony begorombult, és hangos kiabálás mellet az élő tyúkot szétverte a férfi fején. Az pedig csak a fejét védte. A szegény tyúk is kárált,amíg meg nem döglött. A fél piac közönsége röhögött rajtuk.

2013. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Igaza van a kettesnek.


Kit èrdekel?


Igaz nem ez a kèrdès de.....

Aki a beintegràlòdàsròl ugat az biztos nem köztük èl.


Koszosak büdösek,nem dolgoznak,van 10gyerekük,lopnak csalnak hazudnak,qrvát futtatnak,S mercivel járnak holott 1nap munkaviszonyuk nincs.stb stb.Ez 99,9%.


Lefosom aki ezután vèdi őket.Annak azt mondom Sz. op .ja le őket.


Hiába van 5-10normális ùricigàny(akik amugy szintên nem dolgoznak)köztük ha a többi ganè.



Te kèrdező!

Tèged az kène,engem meg az zavar,hogy mìg egy magyar nő kb 40èvesen lesz anya addig a cigàny 40èvesen üknagymama.


Ki nem tojja le,hogy ki a f. a szom kinek mit nèz el.

2013. szept. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki félreértené, én nem akarok járni eggyel sem. Csak elgondolkoztam ezen.
2013. szept. 8. 10:26
 6/11 A kérdező kommentje:
Még az első válaszoló válaszolt a legértelmesebben...
2013. szept. 8. 10:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ki nem szarja le?"


A kérdező, valószínűleg ezért tette fel a kérdést.

Sajnos én is azt gondolom, hogy nem a hovatartozás felel minden esetben azért, amilyenek vagyunk, hiszen hány fehér ember üti, veri a feleségét. Az a cigány férfi, aki megveri, vagy birtokolja a fehér feleségét, az a cigány feleségét is ugyanúgy megverné, vagy birtokolná, mindig mindennap, de sosem hallunk olyat, hogy a cigány megverte a cigányt, valószínűleg azért, mert ők nem hangoztatják, sajnáltatják magukat, a cigány nem ír ide és nem tesz fel kérdést, hogy összejöjjön e cigánnyal és, ha ne, akkor miért ne. Szerintem, ha egy cigány férfi megüt egy cigány nőt, akkor az fogja a gyerekeit és elmegy és keres magának egy másik cigány férfit, nem kezd el azon gondolkozni, hogy megbocsásson e, hogy megéri e vele maradni, vagy, hogy a párja vajon megváltozik e még, a különbség az, hogy a cigány nő nem fél, nem az, ahogy a cigány férfi bánik vele.

2013. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hetes, van valami a válaszodban.... :) köszi
2013. szept. 8. 16:48
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűbb, hogy ők nem hagyják magukat, bátrabban mernek lépni.
2013. szept. 8. 16:51
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik oka, hogy a fehér lányok általában a domináns cigánygyerekekre buknak, azok a cigánylányokat is verik.


A másik oka meg, hogy a cigány kultúrában egy fehér nő csak egy szexuális játékszernek számít. Sem a népes rokonság, sem a barátok nem fogják elfogadni a tartós kapcsolatot, még ha látszólag úgy is tűnik, hogy nem kavarnak be a fiacskájuknak, amíg meg nem húzta azt a fehér kis ribit akinek kreolf**z kellett.

2013. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!