Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Van egy barátnőm, akit imádok szeretek, de Ő nekem az első kapcsolatom, Ő mindenben az első. Viszont Ő már több kapcsolaton túl van, nem én voltam neki az első. Fiatalabb nálam.

A barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt, mikor 1 hónaposak voltunk megcsalt egy Sráccal. de csak smároltak. Részeg volt. Megbocsájtottam. Szerettem. Szeretem. De nem tudom elviselni. Irigy vagyok. Szánalmas igaz? Annyi csaj vesz körül, akik odáig vannak értem, mert helyes vagyok, így lányként is. Nem egy hetero csaj adta volna nekem magát először, de nem. Mert nekem ott van ő, aki mindent megtehetett. Fiatal vagyok 19 éves és úgy érzem nem éltem ki magam. De barátnőmet nem akarom elhagyni és nem tudnám. Elképzeltem már vele az egész életemet. De valamiért állandóan bennem van, mikor évfolyamtársam /lány/ oda bújik hozzám..úgy meg csókolnám és ő is akarja, de én csak ölelem és ő is engem. Ebből nem lenne kapcsolat, mert csak biszex és inkább fiú párti, azért meg nem dobok el senkit, akivel életem hátralévő részét leakarom tölteni. Aztán táncra is járok párommal és ott is nem egy csaj szúrt ki magának, vagy csak a haveri társaságomban. Néha úgy érzem nem bírom már...


Tudom leírtam, nem változtatnám meg amit gondolok. Úgysem szakítunk barátnőmmel. De nem tudom minek van értelme...Teljesen össze vagyok zavarodva...


19/L/L



2013. szept. 19. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tudod h nem akarod elhagyni akkor ott a válasz.

Akkor ne hagyd el. Ha jólérzed magad vele, nem szoktatok vitatkozni stb. akkor ne hagyd el. Ha nem érzed jól magad vele mindig szeretnél már mást is kipróbálni, viták vannak akkor nem célszerű velemaradnod

2013. szept. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem értelek...jársz egy lánnyal, miért nem örülsz ennek? Miért gondolkodsz ilyeneken??!!


Meg kissé elvagy szállva magadtól, azt látom.

2013. szept. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!