Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok ilyen helyzetben tenni? Megőrülök! Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kicsit több mint 2 évet jártunk, viszont egy hónapja szakítottam vele, de még mindig szeretem. Bele kezdett a modellkedésbe, a pasik oda vannak érte, és a fülembe jutott hogy randizgat, ismerem is az illetőt, de megőrülök már csak a gondolattól is, hogy mással járjon. Mit tudok csinálni? Szoktunk beszélni, ő nem akarja újra kezdeni, állítása szerint nem a srác miatt, hanem betelt nála a pohár.


20F a volt barátnőm 18L


2013. aug. 29. 03:10
1 2
 1/11 frank1997ize ***** válasza:
hát nem sok szart tudsz ilyenkor tenni
2013. aug. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindig az kell amit a legnehezebb megszerezni...nincs sok esélyed szerintem.Max akkor van ha rájön h mennyire hiányzol neki.Tegyél ugy mintha nem is kellene neked, kezdj el randizgatni, juttasd a fülébe.Megeszi a feltekenyseg ha szeret es fordult a kocka.
2013. aug. 29. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ez az hogy nem féltékeny, már nem szeret. Ha szeretne mondaná, és nem pasizna, de megértem kicsit, utóbbi időbe elhanyagoltam, stb...
2013. aug. 29. 03:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Azert is pasizhat h feltekennye regyen teged
2013. aug. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem pasizna csak azért, komolyan tegnap alig tudtam lenyugodni mikor megtudtam
2013. aug. 29. 03:18
 6/11 anonim ***** válasza:

Szakítottál vele basszus... most mit vársz, hogy sírjon utánad?


Tudom, hogy ezt még mindig nehéz elfogadni, de minden döntésnek következménye van... és a csaj ezzel is megszeretné mondani, hogy nem rángathatod őt dróton.


És az, hogy mással is randizgatni fog, ha szakítotok... hát... erre előbb kellett volna gondolni... :)

2013. aug. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha egyszer szakítottatok, akkor hagyd élni!
2013. aug. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azé a nő, aki megműveli. Nem kellett, másoké lett. A legközelebbit jobban megbecsülöd majd.
2013. aug. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
semmit nem tudsz tenni...de szerintem hagyd a csajt mivel alapból te szakítottál vele...ami hülyeség volt akkor ha szereted..ezt buktad már bocs
2013. aug. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tovább lépsz, keresel egy másik csajt.
2013. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!