Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megpróbáljam vele újra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam vele újra? (megcsalás)

Figyelt kérdés

Egy éjszakás kalandnak indult a lány, de több lett belőle.

Elvileg jártunk, noha én csak afféle szexkapcsolatnak tekintettem. Randiztam egy másik lánnyal is. De csókig jutottam csak csók volt. Egy szó mint 100, a két csaj tudomást szerzett egymásról. Mindketten kirakták a szűrömet.

Jogosan és meg is értettem őket. Ezután viszont nemvárt események következtek. Ahelyett, hogy kerültek volna, mindkét lány keresett, és továbbra is tartotta velem a kapcsolatot.

Az első "egyéjszakás" lánnyal vagyok most úgy, hogy talán megpróbálnám vele még egyszer...viszont bizalmatlan velem szemben, ami érthető is, de neten gyakorlatilag már ott tartunk, hogy szexelünk, meg minden problémáinkat megosztjuk a másikkal. Ez 3 napja tart. előtte 1 hétig nem beszéltünk.

Neten nem kérdezem meg ezt, vagy szerintem legalábbis az ugy nem olyan. Élőbe kellene, de jelenleg talit is csak ódszkodva mernék kérni tőle a történtek miatt..:/

Azt mondta még nincs teljesen túl rajtam, de mikor rákérdeztem ,hogy utál-e vagy msot mivan, akkro az volt a válasza, hogy kedvel, de nagyon, és nem tud haragudni rám... Sajnos későn tudtam emg hogy mennyire érzelmes lány ő valójában...ha ezt hamarabb kimutatja, nem kezdtem volna mással. (ezt neki is megmondtam)



22/F

22/L



2013. szept. 25. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Ha egyszer megcsalja vki a párját máskor is megfogja. Hiába érzelmes a lány,nem tud rád haragudni és kedvel ha jön más és tetszik/vonzódsz hozzá úgy is megcsalás lesz a vége.

Én biztos nem kezdeném veled újra.

2013. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
megértem.
2013. szept. 25. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!