Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg túlpörgöm a dolgot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túlpörgöm a dolgot, vagy jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

A párommal 1,5 éve vagyunk együtt és most derült ki, hogy kb egy éve megcsalt. Anyum szerint lényegtelen a dolog, hiszen régen történt.

Ja, a dolog pikantériája, hogy kb fél éve még ő nyomozgatott utánam, úgy, hogy semmi oka nem volt rá...

Mióta ez kiderült, nem tudok úgy állni a páromhoz, mint régen. Mit lehetne kezdeni evvel a helyzettel?

Tényleg túlpörgöm és lényegtelen a dolog?



2013. szept. 24. 03:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem lényegtelen. De ismered, hogy kivel csalt meg? Én biztos tudni akarnám, hogy kit utáljak.
2013. szept. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem lenyegtelen. Meg ha meg is tudnad bocsajtani a megcsalast (hozza teszem elfelejteni SOHA nem fotod tudni) akkor is ott van, hogy egy evig szemrebbenes nelkul a pofadba hazudott... sztem ez a durva... kivancsi lennek, hogy mos magatol valotta e be vagy csak lebukott?
2013. szept. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy fél év után megcsalt, meg fog újra. Azzal, hogy nyomozott utánad, csak saját magát akarta igazolni, hogy jogosan csalt meg.
2013. szept. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Akinek könnyű elcsavarni a fejét az bizalmatlan a másikhoz. Mindenki magából indul ki."kb fél éve még ő nyomozgatott utánam" Hogy ezt te hogyan reagálod le, más kérdés. Én nem hiszem, hogy könnyű átlépni ezen. Mindig ott lesz benned, hogy ugyan most kivel csal meg. De van olyan, hogy benő a feje lágya és megkomolyodik. Hogy túl pörgöd e, az rajtad múlik. Nem a nőre kell haragudni, akivel megcsal, hanem a párodra
2013. szept. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bírod feldolgozni a helyzetet, rúgd ki.

Nem mindenki tud szemet hunyni a hűtlenség fölött.

2013. szept. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éve vagytok együtt, és már megcsalt...ilyenkor még lángolnia kéne a szerelemnek!

Nem azt mondom, ha 10 év után megcsal, az jogos, de ennek így semmi értelme nincs. Gondolj bele, mi lesz később, amikor már az állítólagos szerelem is elmúlik?

Keress mást, aki megbecsül!

2013. szept. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 3-massal teljesen egyetértek. Tapasztalatból mondom!
2013. szept. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
soha nem fogod tudni megbocsátani, illetve feldolgozni. Engem a barátom 2,5év után hagyott el egy másik lány iránt(akivel meg is csalt ugyebár) azóta újra együtt vagyunk, de sosem lesz már olyan, mint rég. Nekem az életem egy aggodalom, h kivel-mikor-merre-mit csinál... én azért nem dobom ki, mert szeretem sajnos és nem vagyok elég erős ehhez, de ha te már egy kicsivel is erősebb vagy, mint én akkor rúgd ki :) hidd el.
2013. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

1.: nem ismerem, nem tudom, de őszintén nem is érdekel. Nem a csaj személye lényeges számomra, hanem az, hogy a párom mit csinált...

2.: lebukott, egyik barátja szólta el magát véletlenül, akivel én is nagyon jóban vagyok. Még ő sem tudja, hogy én tudom, a napokban derült ki a dolog, azóta rágódok rajta.

Egyébként az a gond, hogy szeretem meg minden, csak iszonyos nagy hátbaszúrásnak érzem azt, hogy eddig a szemembe hazudott, meg engem gyanúsitgatott, hogy tuti megcsalom (van egy nagyon jó barátom, akivel általában úgy találkozunk, hogy egymáshoz utazgatunk, mert messze él tőlem, és hát ilyenkor szeretem kettesben tölteni vele az időt, mert hát csak kevés időt töltünk együtt(évi egy-két alkalom)... És hát szerinte azért nem akarom hogy velem tartson ilyenkor, mert vele csalom őt... Még mindig féltékeny rá, de ez más téma... )

Bonyolult helyzet ez...

2013. szept. 24. 16:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha megbánta és bevallotta volna, és nem nyomozott volna utánad ok nélkül, talán megbocsátható lenne, de így nem az.
2013. okt. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!