Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek is jelek a megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jelek a megcsalásra?

Figyelt kérdés

Barátomnak mondtam,hogy mutassa meg a faceját.. csak annyira voltam kíváncsi,hogy kikkel beszél.. nem akarta,aztán végülis megmutatta. (csak ha semmi olyan nincs benne,miért nem tudta megmutatni egyből?)

aztán náluk voltunk és a másik szobába töltötte a telefonját (szerintem direkt,hogyha valaki írna neki, vagy hívná akkor... )

amikor összejöttünk ő akarta kitenni facera a kapcsolatot, azóta egyszer szakítottunk és azóta fel se hozta ezt(1hete) .. Aztán megint náluk voltunk,és amikor írtak neki facen (jelzett a telefonja..asztalon hagyta) meg se nézte.. amikor megnézte, akkor pedig úgy,hogy ne láthassam. Szerintetek csal?? vagy csak túl komplikálom a dolgokat?



2013. szept. 30. 06:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és amikor rákérdeztem,hogy csal-e nem a szemembe mondta..
2013. szept. 30. 07:01
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl reagálod az egészet. Az meg, hogy nem akarta megmutatni kikkel beszélget facebookon, teljesen normális, hisz van magánélete is.
2013. szept. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Híhetetlen, hogy egyesek itt tartanak értelmi szintjükkel... szakadjatok le a fakbukkról. Amúgy meg ha már szakítottatok is egyszer és most újra együtt vagytok, ez halálra ítélt "kapcsolat". Ilyen szakítós-békülős hülyeséget csak idióta tinik rendeznek... ja, bocs, te is az vagy...
2013. szept. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

egyet értek Sárkánnyal


am a fész magánügy senkinek semmi köze hozzá

pont úgy mint a telefonja és az emailjai


tipikus csajos hozzáállás : egyből a megcsalás jár az eszükben .....

és hol a bizalom?

2013. szept. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én alapból nem mutatnám meg a facem a barátnőnek. Ha nem bízik bennem tudja merre van az ajtó. Én úgy vagyok vele, hogy a barátok az a saját kis magánszférám ahhoz semmi köze a páromnak. Nincs arra szükségem, hogy 1-1 csaj haverral való poénkodásból kiolvasson valamit magának és azon hisztizzen. Szóval ha nincs bizalom akkor kár erőltetni bármit is ennyi... 23/F
2013. szept. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
AZ, hogy én kivel beszélek, az én dolgom... Akár fiúval akár lánnyal... Ha a barátnőm meg nem hiszi el, hogy nem csalom meg, minek vagyunk még együtt???
2013. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!