Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Nagyon rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyok együtt a barátnőmmel. Miközben dolgozok, attól félek, hogy egy másik sráccal találkozgat és megcsal vele. Nagyon bizonytalan vagyok. Szeretem a lányt. Nagyon bizonytalan vagyok. Néha olyan rosszul szoktam lenni, hogy már az öngyilkosságra is gondolok. Már párszor tettem rá kísérletet. De leggyakrabban vagdosom magam, mert annyira félek attól, hogy megcsal engem. Félek attól is, hogy velem csak szórakozik. nem tudom, hogy mit tegyek.

2013. okt. 6. 22:37
 1/6 BlackSword ***** válasza:
100%
pukialumataaa...
2013. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Te nem vagy normális...
2013. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van alapja is ennek,tehát tett,vagy mondott bármi olyat,amiből erre következtethetsz?Ha nem,akkor nem vagy ép mentálisan.Egyébként ez a vagdosás teljesen értelmetlen és abszurd.Ha esetleg elhagy és lelép valakivel,felkötöd magad az első fára?Ugyan már...
2013. okt. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Te nem bízol a barátnődben! semennyire. elhiteted magaddal h dehogynem bízol. de valójában nem. 1 év nem túl sok idő, azonban próbálj meg magadban és benne is bízni. egyébként valahogy növeld az önbizalmad!
2013. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 acelsziv ***** válasza:

te elsősorban nem a barátnődben nem bízol, hanem MAGADBAN!!

Ezt tedd helyre és bízni fogsz a barátnődben is.

2013. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Így van. Bízz magadban és mielőbb menj el egy pszichológushoz legalább. Az öngyilkosság nem játék. Átérzem, hogy mi játszódik benned, de hidd el, hogy sokszor alaptalanok az ilyen gondok.


Egy bizonyos anyag hiánya okozza ezt az állapotot az agyadban, amit gyógyszerrel is helyre lehet hozni, de fontos, hogy eljárj pszichoterápiára. Semmiképen ne féltékenykedj neki, csak ha bizonyítékod is van rá, mert különben elijeszted.

2013. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!