Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért volt ez az érzésem? :/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt ez az érzésem? :/ Szerintetek jogosan éreztem rosszul magam?

Figyelt kérdés

Egy családi rendezvényen voltunk a barátommal, mivel már lassan egy éve járunk,elvitt magával. Ott csak az ő rokonai voltak, többnyire idősebbek.Csak ő volt, és a szülei akiket ismertem.

Már az úton, ahogy mentünk a nénjével és családjával, előtört bennem egy nagyon rossz érzés. Hogy mit is keresek én ott... mikor barátom nagyon sokat törődött a fiúval, aki mellette ült, aztán én csak ott ültem mellette az autóban és mikor látta, hogy kicsit szomorkás vagyok, adott egy-egy puszit, vagy csak olyankor ölelt meg.

Aztán később is, mikor templomban voltunk, erősödött ez az érzés bennem, főleg már este, a teremben. Jókat röhögött a rokonaival, én meg mivel nem ismertem senkit nem volt kivel ellegyek, csak ő. Majd kimentem egy kicsit, addig ő beszélt egy másik fiúval, mikor meg visszaértem leültem mellé, de ő 10 percig rám sem nézett, ott bámultam magam elé egyedül.

Annyira rosszul és egyedül éreztem magam, hogy szinte pityeregtem. Azon gondolkoztam, hogy minek hozott magával, és hogy így lesz-e majd a későbbiekben is, hogy magamra hagy, vagy nem törődik velem, csak ha unatkozik már? Hogy ha komolyodik a kapcsolat, akkor egyre jobban hanyagolni fog? Nagyon rossz volt, mintha picit kiábrándultam volna.

És nem arról van szó, hogy mindig rajta akarok lógni,és 'megfojtani' őt, mert tőlem beszélhet azzal akivel akar, csak engem ne hanyagoljon:( Vagy legalább olyan helyen, mert ha én is lett volna kivel beszéljek, egy ismerős vagy valaki, nem esett volna így,ell lehettem volna én is nélküle, de ott nem ismertem senkit.:/

Szerintetek?:/ Egész végig rosszul éreztem magam emiatt, mit gondoltok? Első alkalom, hogy ilyen helyen voltam, ő az első barátom. És kétségeim támadtak:/

Örülnék, ha valaki tudna tanácsot adni. 16 múltam júliusban. Ő 18f


2013. szept. 15. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mekkora egy tuskó volt. :(
2013. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de akkor jogosan esett rosszul,vagy túl érzékeny vagyok?:(

Minden kapcsolat ilyen lesz, hogy nem törődnek már annyira a másikkal?

2013. szept. 15. 19:14
 3/6 anonim válasza:

szerintem érthető.. a családja körében volt, persze, hogy beszélgetett velük. szerintem te is kicsit megerőltethetted volna magadat, és mondjuk ha semlegesebb témáról van szó (mondjuk nem elmúlt eseményekről) akkor te is bekapcsolódhattál volna a beszélgetésbe...

én azt gondolom, ez lett volna a normális, ahelyett, hogy ott szomorkodsz, mint valami antiszoc ember.


egyébként is.. elvitt egy családi rendezvényre!! azért úgy gondolom, hogy ez nagy szó.. ennek ellenére most csak azon volt a hangsúly, hogy szarul érezted magad. inkább nézd a jó oldalát, és legközelebb legyél aktívabb, és majd azt fogod tapasztalni, hogy nem figyelmen kívül hagynak, hanem megismernek.. szerintem.


17/l

2013. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ManderleyRe ***** válasza:
Mondd meg neki. Tök jogosan vagy kiakadva, és nem mind lesz ilyen, igazából az a nem normális, ahogy így kezelte a helyzetet. De beszéljétek meg.
2013. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, az a baj, hogy nem olyan téma volt. Régebbi dolgokat hozott fel, akkor én még nem voltam neki, szóval semmit nem tudtam hozzászólni. Mikor az anyjával voltunk akkor persze, mondtam én is valamit, de mikor azzal a fiúval beszélt, jóformán semmit nem hallottam a zenétől, ők meg egymás felé fordulva...
2013. szept. 15. 20:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát elég rossz dolog ez..

Az én párom szeret és érezteti is még 1 év után is és ha megyünk valahová rokonokhoz mindig mellettem ül ha csak nem megy ki cigizni.

De fogja a kezem és beavat mindenbe.

nekem volt ilyen párom rég amilyen a tied aztán kiderült hogy szégyel mert én se tudtam bekapcsólodni a rokonság mondanivalójába egyedül meg nem akart azé otthon hagyni.

nem voltam neki elég jó, még kettesben sem tudtunk egy jót beszélgetni.

Aztán erre rájöttünk és külön mentünk.

2013. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!