Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gond lehet velünk, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond lehet velünk, vagy csak a fáradtság?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet az, hogy a párommal lassan 1,5 éve vagyunk együtt. Imádjuk egymást. Tény, hogy voltak kisebb-nagyobb gondok, de azóta változott és szépen alakult a kapcsolatunk. A gond az, hogy mostanában mind a ketten elég fáradtak vagyunk. De én valahogy olyan furának is érzem Őt. Lehet csak bebeszélem magamnak (mert előtörtek bennem ezek a régi sérelmek, lehet ez az oka), de mindig olyan kedvetlen, alig érdekli bármi is, panaszkodik, hogy fáradt. A fáradtságot teljes mértékben megértem. Próbálom felvidítani, ami néha sikerül is. De nem tudom mi tévő legyek? Valaki volt már hasonló helyzetben? Szerintetek van okom az aggodalomra? Esetleg egy kis romantika feldobhatná, vagy inkább pihenjünk? Köszi előre is!

2013. okt. 17. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A fáradtság valaminek a tünete. Kérdés: Minek?
2013. okt. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van rá lehetőség menjetek el egy hétvégére valamerre. Ott pihenhettek is, meg egy kis romantika is belefér. Hozd fel neki ezt a témát.
2013. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kicsit konkrétabban légyszives. ne beszél rébuszokban. aggódom, és nem tudom mi tévő legyek :S
2013. okt. 17. 16:10
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy tőle már kérdeztem nem is egyszer. "van-e valami baj...stb" de mindig csak annyit mond, hogy fáradt, meg nem nagyon érdekli semmi.
2013. okt. 17. 16:10
 5/6 A kérdező kommentje:
senkinek semmi ötlete? :(
2013. okt. 17. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Két dolog lehet. Vagy valami bántja, s nem akar róla beszélni. Ilyenkor kár is erőltetni. Vagy csak egyszerűen depressziós...fáradt. Légy vele mindig kedves, ne faggasd...érezze,hogy szereted, de ne telepedj rá. Változni fog.
2013. okt. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!