Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak! Szerintetek is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek is van valakije, vagy nálatok is elő szokott fordulni ilyesmi?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátommal. És most már sokadszorra előfordul, hogy több hónapig vagy nem ér rá, vagy nincs kedve szexelni velem. Most éppen tavaly december eleje óta nem volt semmi. Bennem pedig egyre erősebb a gyanú, hogy van valakije, és azért nem akar már tőlem semmit. De nem akarom sem alaptalanul gyanúsítani, sem elveszteni. Ezért kérdezem, hogy nálatok is vannak olyan hónapok, amikor vagy nincs időtök, vagy nincs kedvetek szexelni a barátnőtökkel? Szeretném őt megérteni, mert most valahogy nem igazán értem, hogy bírja ennyi ideig nulla szexszel.

2013. febr. 10. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

"hogy bírja ennyi ideig nulla szexszel2


Szex nem lételem, 18-20 + évesek is élnem szex nélkül.


Ad 2, 3 oka lehet. Egyik hogy beteg és nem akarja hogy megtudd. Második, hogy megunt, 3. hogy van valakije.

2013. febr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ssx44

Te egy látnok vagy? Csak mert arról nem is írtam, hogy átlag havonta elkap valami nyavalyát, most is ebből a pár hétből 2 hétig náthás volt, amit nálam általában 6 napig szokott tartani, nála az 2 hét minimum.

Szóval lehet, hogy nemcsak ennyiszer beteg, hanem sokkal többször, és tényleg azért mondja, hogy nem ér rá, mert már nincs képe bevallani, hogy megint elkapott valamit. :-)

2013. febr. 10. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Szex nélkül nincs olyan korosztály aki bírja. Ez nem normális, főleg ha fiatalok vagytok. Véleményem beszélni kéne. Viszont nem ér rá, akkor ez sem fog menni. Ne azon agyalj elveszíted, hiszen már azon az úton vagy. Mi lenne ezután. Beszélni kell és rövidre zárni. Hiszen ebben Te is csak tönkre fogsz menni.
2013. febr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nemtom, de ha legközelebb alkalom kerül rá.. figyelj jól oda a dolgokra ÉS mutass be egy-két olyan dolgot, amitől leesik az álla hogy legközelebbi alkalom ne 1/4 év múlva legyen:D
2013. febr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem épp náthára céloztam, hanem valami nemi fertőzésre (amit nem biztos hogy megcsalás útján szedett össze..)
2013. febr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy az agya beteg-depresszió, vagy a fsza-nemi betegség, vagy van valakije és ráunt a kapcsira.

Szerintem,bocs,hogy nyers voltam.

2013. febr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!