Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek ha a párom nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom nagyon bulizós?

Figyelt kérdés
minden hétvégén elmegy bulizni, eleinte én is vele tartottam de nem nagyon vagyok az a típus. attól is félek hogy esetleg megcsal..szerintetek mit kéne tennem?

2013. nov. 4. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Tűrj!

És bízva bízzál

2013. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hagyd el vagy tűrj....vagy beszélj vele, hogy hagyjon fel ezzel
2013. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha most zavar, később is fog. Ha azon agyalsz, hogy megcsal-e, azzal meg tönkreteszed magadat, őt meg elűzöd. Vagy bízz benne, vagy keress mást.
2013. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Találj ki közös programot esténként amikor tudod hogy mehetnéke van. Például nincs kedved most moziba menni, vagy csavarogni vagy hasonló amit szerettek csinálni. Ha veled tart inkább a moziba és nem a haverokkal bulizni akkor egész biztosa szeret téged, csak unalmasak a hétvégék, sosincs közös programotok és azért jár bulizni. De ha mégis csak a haverokat választaná akkor hagyd ott már azonnal mert mindig is ők lesznek neki az elsődlegesek... mert ugye fontosabbak annál, hogy veled találjon ki programot. Az más ha havonta 1x 2x elmegy a haverokkal, mert kell neki egy kis kikapcsolódás, nem szabad megtiltani, de hogy már mindig megy az gáz.
2013. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A mi kapcsolatunkban én vagyok a bulizósabb és jobban is szeretek nélküle menni, de nem azért mert hátsó szándékaim vannak. Így szeretek kikapcsolódni. Ő elfogadta, megbízik bennem. Ha egyensúlyban van nagyjából a közös programokkal, akkor szerintem semmi gond nincs ezzel.
2013. nov. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!