Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A férfiakat tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat tényleg nem zavarja, hogy a barátnőjüknek rosszul esik, ha más nőket megbámulnak?

Figyelt kérdés
Sőt, tapasztalatok alapján egyes kan példányok ilyenkor a megbámult nőt hibáztatják. Tényleg minden pasi ennyire lelki beteg?

2013. nov. 21. 12:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
22%
az én nőim nem szoktak ennyire lelkibetegek lenni.
2013. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%

Kan példány?!

Köszönjük ezt a lenéző kifejezést.Te sem vagy jobb náluk.

Mi férfiak nem gondolunk többet bele.Megnézzük annyi.Ti nők képzeltek bele többet,hogy úr isten.Meg is csalna.

Te vagy lelki beteg,hogy nem fogod fel ez csak nézelődés.

2013. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
40%
Te nyilván nem nézel meg egy pasit sem, ugye? :)
2013. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
nem vagyunk egyformak. valaki toleralja az ilyet, van aki nem. te viszont eleg lekezeloen beszelsz a ferfiakrol, igy el tudom kepzelni, hogy nem csak ez a problemad az eletben, hanem vannak sokkal komolyabbak is...
2013. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%

Ösztönösen vesszük észre, és nézzük meg jobban a vonzó lányokat, nem

szándékosan, vagy tudatosan bambulunk. Majdnem olyan dolog ez a kérdésed, mintha kiakadnál, hogy spontán feláll.

2013. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
25%
Figyelj , ez minden ferrfiban megvan en mar megszoktam tole :) E mellett tudom hogy szeret , de ha bele gondolsz te is mindt no azert bamulsz neha meg pasikat lehet hogy nem elotte de akkor is , legy oszinte magaddal.Komolyan belegondolva nem is az zavar hogy bamul noket hanem az hogy elotted es hogy nem szegyelli magat...De miert is kene pasibol van es szerintem orulhetsz hogy elotted nezi es nem titokban,velemenyem szerint ha kapcsolatban vagytok nincs mit szegyeljen ezen elotted, nyugodtan nezze oket ha jolesik mig nem csinal semmit. En nem veszem komolyan ha bamul inkabb elhulyeskedem vele oldalba bokom , esetleg vicces megjegyzest teszek , ramutatok egy oreg nenire es mondom neki "az legyen a feleseged"...Ha hisztizel csak romlik majd a kapcsolatotok .
2013. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
6: Nem hisztizek. Csak egy barátnőm pasija alaposan megbámult. Feltettem itt a kérdést, hogy szóljak-e vagy nem, és a hozzászólók kihozták, hogy igazából ez az én hibám, minek van nagy mellem. És tudom, hogy ez a barátnőmnek ez rosszul esik.
2013. nov. 21. 13:00
 8/27 anonim ***** válasza:

A te hibád!Miért nézel olyan jól ki!!!?!

Megbámult és nem megdugott.De csak szólj,ha már egy bámulás megcsalásnak számít.Mert akkor megyek idegenlégiósnak és lelövetem magam bevetés közben.

2013. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ott is irtam mar :)Ne vegyel fel olyan ruhat amiben ez jol latszik de csak akkor mikor egyutt vagytok :) ha ugyis bamul szolj a baratmodmek h allitsa le :)
2013. nov. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
8: Tudod, ha épp azzal töltöd az időd, akit szeretsz, nincs igényed arra, hogy másokat ilyen téren szemügyre vegyél. Nem megcsalás, csak előjel. Majd megérted, ha eléred azt a kort Te is.
2013. nov. 21. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!