Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Titeket is megbámulnak az utcán, ha kézen fogva mentek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Szinte mindenki úgy néz, hogy kiesik a szeme. Van amelyik szörnyülködve van amelyik csodálkozva, van akin látszik hogy belepirul a látványba. Minden korosztály megbámul, igaz az öregek jobban elcsodálkoznak, olykor rázzák a fejüket. Titeket nem zavar az ha így megbámulnak? Pedig még azt sem mondhatják, hogy ízléstelenek vagyunk, hisz csak kézen fogva megyünk. Nem is csókolózunk nyilvános helyen, esetleg egy-egy puszi.

Mik a tapasztalataitok?


2012. aug. 10. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy rakás csaj kézenfogva sétálgat az utcán, szerintem az nem nagy dolog.
2012. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Szodomiták.
2012. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én magamból indulok ki és én sosem szoktam megbámulni őket. Ez az élet rendje. Ilyenek vagytok és kész. Az a lényeg hogy szeretitek egymást és nem féltek titkolni.


16/L

2012. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

Heterotól sem viselem el, hogy nyalják falják egymást az utcán, ezt a homoszexuálisok se tegyék. Ezek négy fal között, vagy nagyon eldugott helyen. Az, hogy ölelés, puszi, kézfogás... KIT ÉRDEKEL??? Emberek vagytok, egy kis aberrációval, ami azt hiszem genetikai és szocializációs aberráció ötvözése. Nincs vele problémám, javítani se kell. Szaporodni úgy se tudtok (normális úton, és nem normálisan meg nem kell!!!), szóval azzal, hogy gyereket vállaltok, szerintem nem teszitek tönkre (az örökbefogadottat)...

F/16

2012. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok lezbikus (de ezt az idegenek nem tudhatják ugye), mégis szoktam kézen fogva sétálni a barátnőmmel. Csak bámulni szoktak néha, de KIT ÉRDEKEL? Ne törődj velük, nem csinálsz semmi rosszat.
2012. aug. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekelne igazából a legkevésbé. Csak találkoznék már életem szerelmével. :)
2012. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
had bámuljanak. legalább tudod hogy érdekled őket, különben nem néznének ;) amúgy meg ezt hogy "utálom ha 2 ember nyalja-falja egymást az utcán" szöveget általába azok mondják, akik irígyek a másikra, mert nekik nincs akivel nyalhatnák-falhatnák egymást. erre abból következtetek, hogy én egyáltalán nem vagyok irígy és nem zavar ha 2 ember szerelmes :) ha énis az lennék énis kézenfogva mennék a párommal és akkor puszilnám meg amikor ahoz tartja kedvem ;) és nem azért csinálnám hogy mások figyeljenek, hanem mert szeretem... szerintem mindenkinek a saját dolga hol mit csinál a másikkal, ha valakinek nem tetszik egyszerűen menyjen tovább és ne nézze ilyen rohadt egyszerű! csak sok irígy felfújja.. pedig gondolom nem másztak a szádba, hogy ennyire irritáljon ha 2 ember szereti egymást meg csókolóznak. annyira nem undorító dolog.... szóval kérdező ne aggódj, mindenkit megnéznek aki szép, érdekes vagy valami "szokatlant" csinál. úgyse tudsz mit tenni hogy mindenkinek tetszen, hogy kézenfogva jártok meg én úgy lennék, hogy kit érdekel más mit gondol? szeretem őt és más nem érdekel, ami jól esik azt csinálom :)
2012. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sok lányt láttam már kézenfogva sétálni egy másik lánnyal, és néha én is megnézem őket egy kicsit, de csak azért mert szerintem olyan édesek... :) Magam is bi vagyok, de még nem jártam lánnyal soha. Amúgy meg szerintem lehetetlen megállapítani, hogy a lányok leszbik vagy csak nagyon jó barátnők.
2012. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
18%

Engem nem érdekel, hogy leszbi vagy nem. Ha kézen fogva mennek és jó csajok akkor tuti utánuk füttyentek vagy kiabálok valamit, hogy fincsi vagy valami :D Csak úgy jelzés értékűen. :D


Szóval szerintem ne zavarjon ha megbámulnak. Inkább örüljetek neki. Ha azért nézik, mert még ilyet nem láttak, hát most láthatnak. Ha meg azért, mert bejövős, az mégjobb ;)

2012. aug. 18. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van barátnőm, a múltkor egy elég nyilvános helyen megbámultak minket, mert kézen fogva sétáltunk, de addig akarok vele kézen fogva sétálni, amíg van nekem és szeretem, addig más nem édekel :) 19/l
2012. aug. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!