Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Több mint 1 év után derült ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 1 év után derült ki hogy a barátom megcsalt mikor még alig voltunk 3 hetesek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

azóta titkolta. pedig mielőtt összejöttünk őrülten szerelmes volt belém 1évig és én csak barátként tudtam rá nézni, aztán összejöttünk és 3hét után csókolózott egy csajjal. most hogy kiderült elmondta hogy le is akart vele feküdni.. azt mondja azóta egyszer sem tett semmit, félt hogy kiderül ez is.. annyira szeretett és soha nem képzeltem volna ezt róla, főleg hogy 1 éven keresztül képes hazudni mert sokszor beszéltünk a megcsalásról.. szóval hatalmasat csalódtam... nagyon bíztam benne, épp azért mert odáig volt értem mióta ismert.. ja és akkor elmondta hogy rámászott egy csaj, de azt mondta hogy semmi nem történt...... eltelt azóta már 3hét mióta megtudtam, és nem igazán sikerül elfelejteni szenvedek nagyon de neki nem is mutatom és alig beszélünk róla mert ideges lesz meg hasonló..bár ezenkívül megvagyunk.. segítsetek hogy ti mit tennétek mert nekem fogalmam sincs..

ő 18F én 16L

Köszönöm előre is:)



2013. nov. 22. 23:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, sokkal inkább téged óvott azzal, hogy nem mondta el mint magát mentette.

Kapcsolatok elején különben is kevesen tudnak ellenállni egy ziccerhelyzetnek. És ebben nem dönthetünk helyetted, te tudod, hogy képes vagy-e feldolgozni és elfogadni. Nekem az írásod alapján úgy tűnik nem de attól még megpróbálnám megbeszélni. Ne egy éjszaka hibáját nézd, hanem a boldog perceket amiket együtt töltöttetek és mérlegelj.

Ráadásul csak egy csók volt, igaz sokkal több állt szándékában de esküdtszék szerint is csak a csók bizonyítható rá.

2013. nov. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ameoland ***** válasza:
most egy csók csak nálam nem az intimitás tetőfoka vagy pedig te rajtad látszik,hogy 16 éves vagy és felfújod a dolgot?
2013. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megbocsátanám:) Velem megtörtént, hogy kapcsolat első pár hetén "elfelejtettem" hogy basszus, nekem párom van!! és majdnem beleegyeztem egy randiba. Nem tudom, hogy történt:) 19L
2013. nov. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem csak egy csók volt hanem több, és le is feküdtek volna csak a csajnak le kellet lépnie... és lehet neked nem nagy cucc egy csók, de az hogy egy évig hazudik? akkor ha megint megteszi vajon meddig fog hazudni? igen 16 vagyok januárban leszek 17 olyan érett hogy tudjam miről beszélek:)
2013. nov. 23. 00:16
 5/5 anonim ***** válasza:

A nők mindig az igazat akarják hallani aztán, ha hallották akkor kicsapják a balhét miszerint hogy képzeli, a nőknek nem szabad csak így a szeme közé. Pl. most azt kérdezed kövér vagy-e akkor mondja meg az igazat, hogy igen?

Mi férfiak évmilliók alatt megtanultuk, hogy a nők csak akkor boldogok igazán, ha hazudunk nekik. És itt most nem arról van szó, hogy "drágám, megöltem 10 embert és hazudtam amikor azt kérdezted öltem-e már" hanem a kegyes hazugságokról. Tudod te hány kapcsolat maradna a földön, ha mindig minden pasi kimondaná a barátnőjének/feleségének amit gondol?

És akkor még nagyon friss egy kapcsolat, talán nem is tudta tervezhet hosszú távra vagy nem vagy mi is van valójában. De azóta egy évig ott volt veled és szeretett, ez miért nem elég? Tanuld meg, hogy nincs tökéletesen őszinte pasi aki párkapcsolatban élne, azok egyedül halnak meg.


De most olyanokon problémázol, hogy felhúzta a kacsalábon forgó gyémántpalota alapjait de te rájöttél, hogy egy tégla csak kvarc.

2013. nov. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!