Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik, nem tetszik, megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik, nem tetszik, megcsalt, mi van most? (lent)

Figyelt kérdés
általában meg tudom oldani a problémáimat egyedül, és ritkán vetemedek arra, hogy használjam ezt az oldalt, de most teljesen kétségbe vagyok esve. a párom nem rég jelentette be, hogy két éve megcsalt, és ezt nem tudom hova tenni.. undorító dolognak tartom már magában is a félrelépést, de most két évig titkolta, hazudott, ráadásul nem is egyszer történt.. és igaz már megszakítottak minden kapcsolatot a lánnyal, de ezen nem tudok túl lépni, próbálok, de mindig bennem van az a bizonyos kellemetlen érzés. szeretem, de úgy érzem néha nincs jövőnk. a másik, hogy talán rá lehet fogni a kavargó érzéseimre, hogy tetszik valaki. összesen eddig ha öt mondatot beszéltünk. igaz ő jött oda, de az nem jelent túl sokat, meg néz, hát hadd nézzen. én meg nem tudom mi van velem, nem tudom kiverni a fejemből, a csalós páromat nem vagyok képes lapátra tenni és most így nagyon kaotikus a helyzetem, szóval igazán hálás lennék, ha elmondanátok a véleményeteket vagy tippet adnátok, hogy mi legyen. köszönöm L/20 c:
2013. nov. 7. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Már pedig lapátra kell tenned, ha nem akarsz magadból hülyét csinálni.
2013. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát nem tom de az itteni véleményekre nem adnék. ugy is mindenki mást mond. Ezt neked kell eldöntened, hogy mi legyen. Az biztos, hogy ha más tetszik akkor ennek a kapcsoltnak löttek. Ezt vagy belátod vagy nem. egy egészséges kapcsolatból egyik fél sem kacsintgat más ember után.
2013. nov. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amikor megcsalt a párod, mióta voltatok együtt? Hogy hogy most bevallotta? Bűntudata volt, vagy kiderült? Mert ha az utóbbi, és amúgy nem mondta volna el neked, akkor én tuti elküldeném..
2013. nov. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2 éve voltunk együtt, elmondta magától, csak teljesen spontán. én azt tartom visszataszítónak, hogy ennyi ideig hazudott róla, mert hallottam már a sztorit, csak más köntösben
2013. nov. 7. 16:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Megcsalt, csak annyi van.
2013. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!