Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Roh*dtul érzem magam a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roh*dtul érzem magam a barátnőm miatt mit tennétek?

Figyelt kérdés

Barátnőmel 2éve vagyunk együtt együtt lakunk,együtt dolgozunk 1helyen,sokszor undorítóan bántam vele,csúnyán beszéltem vele,de mindennél jobban szerettem és szeretem!ölni tudtam volna érte mindig!

azonban megtudtam hogy mig velem alig beszélget és szex sincs köztünk-egy idegen sráccal beszélget meg találkozókat ,aki nyomul rá és ő tagadta mindaddig míg rá nem hibáztam és mondta hogy nem érez irántam úgy mint rég,amiröl tehetek én is,de szörnyü érzés hogy mellettem van 2méterre és boldogan beszélget mással,míg én örlődök.főleg hogy abba ringatott hogy szeret és így mégrosszabb.mivel nagy részben tehetek arról hogy elege van belőlem nem nézem le és tiszteletben tartom döntését hogy mit akar-szünet van köztünk most-de hozzám sem szól csak mosolyogva beszélget másik sráccal kitudja miket :(

22/f


nagyon szörnyen érzem magam.együtt leszük hónapokon át még szal a különlét nem megoldható



2013. dec. 16. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
He? Miért lennétek együtt hónapokon át? Dobd ki simán!
2013. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elköltöznék
2013. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg visszahódítani, ha nem megy akkor váljatok el békében. De te is megkérhetnéd a barátnődet, hogy ne előtted flörtöljön a sráccal.
2013. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Beszélj neki őszintén az érzéseidről a szemébe nézve, kérj bocsánatot, add magadból a legjobbat, hogy visszacsábítsd, próbálj a kedvére tenni, amíg nem késő. Szerintem ennél többet nem tudsz tenni.
2013. dec. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Ha menthető a helyzet,akkor békülj ki vele,kérj bocsánatot

2. Szerettesd meg magad vele megint,tégy róla,hogy a másik srác mellett te legyél a no. 1

3. Szerintem csak le kéne ülni,vagy feküdni vele az ágyra,és jól átbeszélni a dolgokat

2013. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
annyira mélyen van a kapcsolatunk hogy fél éve nem szeret annyira azt mondja.mindig mondtam neki hogy beszéljünk meg mindent,de sosem történt meg..csak havonta 1szer durván kiborult sirt és elmondta a fájdalmait amit sajnos belátok hogy én okoztam és nem vagyok rá büszke,utálom magam.de azóta próbálok változni és kedveskedtem neki beleringattam magam abba hogy jó lesz együtt dolgozni és élni pár hónapig ahol vagyunk,erre amikor ideértünk egyszerre géphez ült és hazudott nekem hogy nemérdekli a srác és nem akar a srác se semmit tőle,ehelyett durván nyomul ami tetszik a "barátnőmnek"..megértem részben magam hibája miatt,de ez aljas tőle hogy ezt csinálja.megbeszéltük hogy kibírjuk ezt a pár hónapot és támogatjuk egymást és "szünetet tartunk"de rossz érzés hogy itt beszélget mosolyogva vidáman mással miközben ennyire egy darab szarnak érzem magam :(
2013. dec. 16. 20:04
 7/9 A kérdező kommentje:
sokszor gondolkoztam hogy szakítanék vele,de most ebben a helyzetben mégjobban előjött hogy szeretem és hiányzik mellőlem :( mással meg jól elvan idegennel :(
2013. dec. 16. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Megverném mint a kutyát, és megreguláznám.
2013. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
bánom amit bánok,de akkor is aljas tőle ezt csinálni továbbra is flörtöl sráccal és "időt kér tőlem" asszem túlságosan megaláztam magam eddig :S
2013. dec. 19. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!