Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nayon rosszul érzem magam aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nayon rosszul érzem magam aki tetszett nekem csaj összejött egy másik gyerekkel pedig én is nagyon közel votam már hozzá! Megmondjam neki őszintén mit érzek? Vagy törődjek bele és nézzem végig?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a hajó elment...
2013. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerezd meg a csávótól.

kavarj egy kis szart.

nekem bejött ;)

2013. dec. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, nincs veszteni valód. Még mindig jobb, mint az önmarcangolás és a bizonytalanság.
2013. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azzal a csávóval nagy barátságba vagyunk az a baj!

Mivel kavarhatnék be?

De valszeg megmondom neki!

2013. dec. 5. 22:32
 5/8 NowaSter válasza:
szerintem hagyd.:/ sajnalom de hidd el te se orulnel ha neked jott volna ossze es a masik csavo csinalna ezt
2013. dec. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Uhh ez nagyon nehéz lépés ezt nagyon nehéz lesz kibirni hát a sorsa bízom!Hátha nem fog nekik menni!
2013. dec. 5. 22:41
 7/8 anonim ***** válasza:

mivel?

szted én honnan tudjam?:DD

te ismered, ez a te misszód tessa.

ha kell a csaj akkor gázolj át mindenen mint egy tank, és szerezd meg.

2013. dec. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még csak most jöttek össze gondolom, nagyon friss, még léphetsz, később már sokkal neccesebb. Mit veszíthetsz, egy próbát megér én azt mondom, különben csak gyötörnéd magad, hogy mi lett volna,ha...
2013. dec. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!