Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért lett ekkora divat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ekkora divat a megcsalás?

Figyelt kérdés
Nem értem már az egészet,ok értem hogy egy kapcsolat vagy egy házasság mehet rosszul,de azt nem értem miért kell megcsalni egymást vagy próbálkozni kéne helyre hozni vagy ha más nem szakítás vagy válás.Beszéltem már pár nővel aki vagy szeretőt tart vagy most készül megcsalni a párját vagy összevissza kalandozik,de tudom a férfiaknál is ugyan így meg van ez de én mint férfi most férfi szemmel nézem a dolgot.Nem hiszem el hogy a szexualitásban nem lehet húzni egy határt,hisz nem állatok vagyunk,és úgy látom tényleg igaz amit mondtak hogy most van a szexualitás legnagyobb szabadsága mindenki mindenhogy csinálja csoportos,hármas meg lehetne sorolni én azt mondom rosszabbak vagyunk az állatoknál.

2014. jan. 17. 13:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is természetes dolognak számitott, csak nem lehetett róla nyiltan beszélni. Annó a férfiak bordélyba jártak, vagy szeretőt tartottak, utóbbit nők is. És pletyka szinten ment a susmus, hogy ki kivel, mikor, és hol. Nem tudom honnan jön ez a legenda, hogy régen más volt, egyáltalán nem

volt más. Csak nem volt net, és pláne nem lehetett ilyesmikről nyiltan beszélni.

2014. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noydra ***** válasza:
49%

Hát ne a sok r..banc, meg a (hogy hívják a csalfa férfit?)... Szóval ne róluk vegyél példát.


Tényleg sok van, de szerintem régen sem volt kevesebb, max nem tudott róla mindenki :)

2014. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A megcsalás nem divat.
2014. jan. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Régen is volt megcsalás,csak a józan paraszt ész azt diktálta,hogy ez maradjon titok,most meg beszélnek róla
2014. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Az első gondolatom az volt, amit Dowd is leírt...


Egyetlen dologgal kiegészíteném:


Régen a nők nagy részének (persze voltak kivételek), elképzelhetetlen volt, hogy a szexet élvezni is lehet. Sok házasságban csak a férfi élvezetén volt a hangsúly, a nő számára ez csak házastársi kötelezettség volt, a nő csak eszköz volt a férfi kielégítésére ilyen téren.


És ezek a nők abban a világban nagyon függtek a férfitől, hiszen ő volt a kenyérkereső, cserébe a nő amolyan ingyencseléd, és ágymelegítő.


A sajtó ilyen terű szabadságával, a nők munkába állásával, az internet elterjedésével az ilyen nők is hozzájutottak azokhoz az infókhoz, amik alapján elvárták, hogy a férfiak gondoljanak az ő örömükre is. Így jelentősen megnőtt azoknak a száma, akiknek a szexuális igényük túlnőtte azt, amit a férjétől kapott. Illetve munkájukkal biztosították azt, hogy ha a szükség úgy hozzá, el tudják tartani magukat.


Így amíg régen ugyebár az ezt igénylő férfiak bordélyba jártak, szeretőt tartottak, viszont a nők között kevesebb volt, aki időnként tilosban járt, mára kb. kiegyenlítődött a helyzet.

2014. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Vera nagyon pontosan leirta :)
2014. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 PearlDiver ***** válasza:
Mert fellazultak az erkölcsök, a törvény nem bünteti (bár ha büntetné akkor se nagyon szorulna vissza szerintem) és az emberek nem képesek belátni hogy szar kapcsolatban élni és szeretőt tartani sokkal rosszabb, mint szar kapcsolatnak véget vetni vagy megpróbálni rendbetenni.
2014. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"és az emberek nem képesek belátni hogy szar kapcsolatban élni és szeretőt tartani sokkal rosszabb, mint szar kapcsolatnak véget vetni vagy megpróbálni rendbetenni."


És mi van akkor, ha a kapcsolat jó? És a házasság is jó? Csak a szex terén, és az odafigyelés terén nem teljes? Nem minden egyszerűen fekete vagy fehér...


Illetve ha van probléma, de csak az egyik fél látja problémának? És hiába próbálja a másikkal megbeszélni, az nem látja, mi baja van a másiknak? Ilyenben benne voltam... és igen, nem akartam csak emiatt felrúgni egy akkor 8 év házasságot, gyerekkel... mert minden más tökéletes volt, és igenis szerettem a férjemet.


És igen, volt egy munkatársam, akihez túlságosan közel kerültem, mert megadta lelkiekben azt, amit otthon nem kaptam meg... és ez döbbentette rá a férjemet, hogy mit veszíthet... és innentől volt változás, azóta is együtt vagyunk, már 20 éve...


Ha akkor elválok, jobb lett volna?


Ha meg nem teszem meg, akkor sose tudtunk volna a házasságunkon javítani, már régen nem lennénk együtt, abban biztos vagyok.

2014. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 PearlDiver ***** válasza:

Kedves Veronika, nem, nem lett volna jobb, ha elválsz :)

"van probléma, de csak az egyik fél látja problémának? És hiába próbálja a másikkal megbeszélni, az nem látja, mi baja van a másiknak?"

Ez pont az a helyzet, amit egy jó házasságban minden erővel meg kell próbálni megoldani - de úgy látom, benned megvolt erre az igény, még ha meg is inogtál, különben most nem itt tartanál.

Gondolom nem úgy mentél bele a hűtlen viszonyba, hogy mostantól nincs visszaút. Vagy igen, és a férjed ilyen messziről hódított vissza?

Abban hiszek, hogy lehet egy házasságkötés annyira erős elköteleződés, hogy ha ilyen helyzetek adódnak - mert a legjobb házasságokban is adódnak - akkor mindkét fél eleve a közös megoldásokra legyen nyitott.

2014. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na én el döntöttem se párkapcsolat se házasság nem kell,engem ne csaljon meg senki.Én hiszek abban hogy bármilyen helyzetbe kerül az ember lehet nemet mondani lehet pár napig vagy hétig eszi a fene de lehet azt mondani hogy nem megyek bele.Tudom ilyenkor jönnek a nagyokosok hogy jaj csak egyszer élünk.
2014. jan. 17. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!