Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom most vallotta be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom most vallotta be hogy megcsalt a kapcsolatunk elején. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Most derült ki, hogy az első pár hétben megcsalt. Nekem ez azért esik rosszul mert egy részére magamtól kellett rájönnöm, el se mondta- Most már nagyon megváltozott de nem tudom hogy bízhatok benne így. Ráadásul nem elég hogy azt érzem a kapcsolatunk eleje hazugság volt, nőnek se tudom magam érezni mellette ezek után. Azt érzem mindig lesz valaki aki jobb neki.

Valaki volt már hasonló cipőben?



2014. jan. 15. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki buktatott kit?:D


Ha te buktattad, akkor ne higyj neki semmit:)


Ha ő saját magától csevegte el(minden előzmény nélkül) akkor hihetsz neki.


Ellenben ha volt előzménye,lebukás előtt állt és úgy mondta, akkor se higyj neki, mert nem változott.Csak menti a bőrét.

2014. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pixie.cute ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?:D Amúgy jó, hibát vétett, de be is vallotta, és az a lényeg, hogy most szeret és elvagytok nem? Ez a "valaki jobb"... Ha most együtt vagy vele és szeret téged, akkor te vagy neki a tökéletes. :)


A bizalomról meg annyit, hogy ez ezek szerint nagyon az elején volt, attól nyugodtan megbízhatsz benne...

2014. jan. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

A kapcsolatunk elején megcsaltam a feleségemet.

Hiba volt. Máig nem tudja. sokáig volt lelkiismeret furdalásom miatta. De ennek már sok sok éve. Azóta sem csaltam meg. Szeretem, és végül is őt vettem el, tőle van gyerekem, vele akarok megöregedni.

Vannak napok amikor egy egy csinos lányt elvinnék egy körre, még akár meg is tehetném, de nem teszem, mert egy botlás elég volt, és nekem ő kell.

Neked kell tudnod, hogy mennyire megbízható. A te párod, neked kell ismerni. HA nem tudod megbízhatsz e benne, nem ismered eléggé, azaz nem bízhatsz meg benne. De az nem csak az ő hibája, hanem a tied is. Egy kapcsolatban a két fél ismerje a másikat. Ha ismered, te magad fogod tudni meghozni a neked megfelelő döntést.

Ha nem tudsz így benne maradni egy kapcsolatban, még ha meg is bánta, akkor hagyd el. Ha meg tudsz bocsátani, akkor tedd azt.

2014. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak annyi.
2014. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem indult tisztességesen... kutyából nem lesz szalonna, úgyhogy ennek annyi.
2014. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
57%
van olyan ország ahol lesz kutyából szalonna.
2014. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!