Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm elhagyott másér....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elhagyott másér. Szörnyen érzem magam, nincs kivel beszélgetnem, nincs kedve lányoknak írni, sorstársaknak?

Figyelt kérdés

barátnőm 1,5év után elhagyott másik pasi miatt.nagyon rossz érzés és másnap már egy srácnál kötött ki.nem bírom feldolgozni

22/f



2014. febr. 11. 07:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen sirámokat olvasva mindig az jut eszembe: mit műveltél az adott lánnyal, hogy igy állt bosszút rajtad és lépett át téged.
2014. febr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ne rinyáljál barátom!

www.youtube.com/watch?v=a2qZ10bWUcw

2014. febr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mit műveltem?szerettem és becsültem...nem tehetek arról hogy félre ismertem és nem láttam azt benne amilyen most lett egy férfifaló. és nem olyan egyszerű csak úgy elsiklani a múlt felett
2014. febr. 11. 07:48
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeretted és becsülted volna, sosem vett volna más férfit észre és sosem ment volna el tőled. A nők nem férfiak, hogy mindig új ember kelljen nekik. Ha szeretik és megbecsülik őket sosem mozdulnak.
2014. febr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
akkor te nem ismered a nőket..és nem éltél át ilyet mint sokan.
2014. febr. 11. 07:56
 6/15 Noydra ***** válasza:

4es, valóban igaz ez nagyon sok nőre.

De lehet, hogy rá pont nem. Volt baj a kapcsolatotokban?

2014. febr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
(5) De ismerem a nőket, lévén én is az vagyok.:D
2014. febr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 menta34 ***** válasza:
100%

"és másnap már egy srácnál kötött ki"


Kis naiv vagy:) az a srác nem másnap került elő.

2014. febr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

4-es hahaha :DDD

szerintem mivel nő vagy saját magadat sem ismered

2014. febr. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
semmi gond nem volt kapcsolatunkba..jól megvoltunk.bár mindíg éreztem hogy van valami baj mert sosem mondott el mindent de ráhagytam hogy csak csak elmondja.h-át aztán ennyi.
2014. febr. 11. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!