Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm elhagyott másér....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elhagyott másér. Szörnyen érzem magam, nincs kivel beszélgetnem, nincs kedve lányoknak írni, sorstársaknak?

Figyelt kérdés

barátnőm 1,5év után elhagyott másik pasi miatt.nagyon rossz érzés és másnap már egy srácnál kötött ki.nem bírom feldolgozni

22/f



2014. febr. 11. 07:35
1 2
 11/15 Noydra ***** válasza:
Hát... tálán ki kellett volna szedni belőle, akkor tudtad volna mi a baj.
2014. febr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Nőként azért hozzá szólnék a témához:

Magamról tudom, hogy a harmóniába is bele lehet unni. Amelyik nőt szeretik, becsülik... nagyon szép elgondolás. És igen sok nő vágyik erre, de ettől függetlenül, ha sokáig nincs semmi ami igazán lefoglalja, mert minden tökély, akkor is meg veszik egy nő. Nem biztos, hogy itt most ez a tény áll fent. Csak jeleztem, hogy van az emberi természetnek egy ilyen oldala is.


Amúgy sajnálom kérdező, hogy így jártál. :(

2014. febr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"De ismerem a nőket, lévén én is az vagyok.:D"


Ebből látszik, hogy nem ismered a nőket. :-)

2014. febr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"A nők nem férfiak, hogy mindig új ember kelljen nekik. Ha szeretik és megbecsülik őket sosem mozdulnak."


Ezt a tömény általánosító ömlengést.. fingod nincs az egészről ahogy látom.

2014. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát, örülj neki, hogy ilyen "korán" kiismerted. Házasságnál már gázosabb lett volna. Nem érdemelt meg téged, ennyi :).


Majd jön más, jön jobb! :)

2014. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!