Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jól tettem, hogy elmondtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy elmondtam a férjének, hogy megcsalta velem a felesége?

Figyelt kérdés
Sokszor találkoztunk és többször lefeküdtünk! Nő ígérte nekem, hogy el fog válni mert, hogy engem szeret és boldogtalan, de nem lépett és átvert engem csúnyán. Sokat vitáztunk és már majdnem, hogy öltük egymást és megsértettük egymást csúnyán. 11 éve házasok és van egy 9 éves közös fiuk. Felhívtam tegnap a férjt és közöltem vele mi a szitú kb beszéltünk 1 percet és rám nyomta a telot. Ma ért haza külföldről a férj. Kamion sofőr amúgy.

2014. márc. 14. 12:43
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

az en velemenyem az, hogy ha egy no meg akarja csalni velem a ferjet vagy pasijat, akkor ellenallok. nem leszek egy eszkoz a kezeben, csak mert neki szuksege vagy egy kis kamatyolasra. valjanak el, aztan akkor minden okes. de a megcsalas egesz egyszeruen nem tisztesseges dolog.


szoval te is pont ugyanugy hibas vagy, mert belementel a jatekba. most mar tokmindegy, mert benne voltal, hagytad magad, meg tetszett is a dolog. nyilvan. ha nem veled, akkor massal csalta volna.

most mar csak tuzoltast lehet csinalni, es alapvetoen jol csinalod, mert haritod a felelosseget, bar ez sem igazan szep dolog, hogy felindulasbol tetted. ha nem "cseszik ki" veled a no, akkor tovabb jatszottal volna vele, a ferj hata mogott...

2014. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy hibás vagyok ebben! Csak nem tudom, hogy jó ötlet volt! Hagyni kellet volna és hagyni neki időt ahogy kérte tőlem? Kért időt gondolkodni... bonyolult ez a kapcsolat ahogy van..
2014. márc. 14. 12:52
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azt jol tetted, hogy elmondtad. de amugy meg vallald fel, hogy te is ugyanugy hibas vagy es kesz. a lelkiismereted megnyugodhat.


egyaltalan nem bonyolult amugy. a nonek kellett egy potlek, amig a ferje tavol van, te meg keznel voltal es belementel. ennyi. jokor, jo helyen.

2014. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
39%
Nem tetted jól, szegény férjnek okoztál egy kis gondot. Ha az asszony nem fogja otthagyni, akkor mindig benne lesz, hogy bármikor félreléphet az asszony és ez erősen megrontja majd a kapcsolatukat. Neked meg minek olyan fontos egy idegen nő, aki a távol levő férjét hajlandó megcsalni?
2014. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
49%
Nem volt jó ötlet....ezzel csak ártottál a férjének, aki szerintem nem szolgált rá. Tudod, amiről nem tudsz az nem fáj! Annyit értél el, hogy provokáltad a férfit, hogy tegyen pontot a kapcsolatuk végére ...de ezzel nem fogod visszakapni a Nőt!!! Sőt.. az is lehet, hogy egy életre meg fog utálni miatta!!! Azt fogja mondani, hogy elárultad Őt!!!
2014. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Nem tudok válaszolni a kérdésekre sajnos. Megvagyok zuhanva eléggé... nem biztos, hogy engem is megcsalt volna, ha együtt lettünk volna. Azért nem lépett mert nem bízott bennem, hogy vele maradtam volna, ugyanis 6 évvel idősebb. Meg nem tudta azt, hogy képes lett volna a gyereket kiszakítani a családból (apától)
2014. márc. 14. 13:02
 7/45 anonim ***** válasza:
58%

Ez is egy döntés. A nő megkapja amit megérdemel, és a te számodra viszont aki azért szintúgy felelős, ez nem jár következményekkel.

Az ügy így már sínen van. Lehet kibékülnek majd lehet, hogy nem, de ezzel pont került a viszonyotok végére és ez jó. Házas nővel nem szép dolog kezdeni. Ezekután viszont jobb ha egyáltalán nem keresed azt a nőt, és azt se hagyd, hogy ő keressen téged.

Hogy mennyire volt helyes a döntésed, azt lehet nézni a gyerek szempontjából is. Hatalmas veszekedések otthon, feszült légkör, esetleg az apja jól meg is ruházza az anyukát, amit persze meg is érdemel. A gyerek szülei elválnak, a gyerek apa nélkül maradhat. Kezded érezni a dolgok súlyát? Ez nem játék, tényleg megért ennyit a libidód? Miért nem keresel olyan nőt aki független, vagyha már egyszer kapcsolatban/házasságban van, legalább nincs még gyereke?

2014. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Mondta is nekem, hogy nem lesz semmi köztünk, mert elárultam! És így, hogy bízzon bennem, ha esetleg együtt lennénk? Feldobnám, ha valamit nem kapnék meg? Igaza van ebben! Vajon a férjnek ez most milyen, hogy meg tudta? Elfog válni? Házban laknak amúgy..
2014. márc. 14. 13:04
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Tedd túl magad rajta, és többet ne keveredj ilyesmibe.
2014. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Amikor megismerkedtünk akkor annyit tudtam, hogy élettársa van neki, de elhagyja majd.. sok sok hónapig nem tudtam, hogy férjnél van és van egy gyerek.
2014. márc. 14. 13:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!