Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az lehetséges, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges, hogy egy bisexualis kapcsolatban az egyik fél úgy dönt, hogy már nem szeretne lánnyal lenni? Sőt! Szerelmes se akar lenni. Többilent

Figyelt kérdés
Tényleg olyan kapcsolatunk volt mint akár egy filmben most 3.-án lettünk volna 1 évesek.. azt hittem, hogy minden rendben, de egyszer csak azzal jön, hogy egy kicsit szüneteljünk mert nem tudja eldönteni, hogy mit akar. Mielőtt azt feltételeznétek, hogy összejött mással vagy ilyesmi akkor nem . Csak egyszerűen már nem akar szerelmes lenni.. a barátaival akar lenni. Most azt beszéltük meg, hogy oké legyen egy kis szünet és szerdáig ha hiányzok neki vagy valami akkor újra kezdhetjük. (: Az a legfurcsább benne, hogy pedig pont ő volt az aki jobban szeretett mint én őt. Most nem azt akarom mondani, hogy nem gondoltam ,hogy egyszer eljön ez a nap is, de hogy pont most és ilyen hirtelen... még fel se fogtam. Mit tudnék most tenni? Egy héttel ezelőtt ivott az egyik legjobb barátnőjénél és ott volt az exe.. és hát lefeküdt vele. Pedig ő ebben az 1 évben sose tudott volna még csak úgy hozzá szólni bárkihez is.. nem hogy még lefeküdni vele. Ezért nem értem az egészet. Azt mondta, hogy lehet inkább neki már fiú kell... és ,hogy szeret de mégse.. elakar felejteni.

2014. márc. 23. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég undorítóan viselkedett veled... olyan nincs, hogy az ember "nem akar szerelmes lenni" egy jól működő kapcsolatban. A párodnak elmúltak az érzései irántad, és ne áltasd magad, valószínű, hogy máshoz kezdett vonzódni, és ez indította el a dolgot.
2014. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de hogy tud elmúlni egyik napról a másikra? Mikor előtte még pont ő mondta, hogy jajj alig várja már a nyarat, hogy többet együtt lehessünk stb.
2014. márc. 23. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!