Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fogok tudni még bízni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok tudni még bízni az életben? Hogyan romboljam le a magam köré épített falat?

Figyelt kérdés
Eddig 2 hosszabb kapcsolatom volt. Az első 2 évig tartott, nagy szerelemmel és érzelmekkel teli. Ő egy év után ment félre és még egy abortuszba is belerángatott, lelkileg nagyon megsebzett. A második közel 4 évig tartott, az első 1-1,5 év jó volt, ebben nem voltak érzelmek, és szerelem sem, de elvoltunk. 2 év után megcsalt, megbocsájtottam, majd 3,5 év után is megcsalt 3 hónapig folyamatban, míg végül én költöztem el tőle, nagyon megszenvedtem. Most van egy párom, mindent megadna értem, küzd és kitart, tudja a múltamban történteket és azt mondta megéri küzdeni azért hogy elérje, újra bízzak és boldog legyek vele. Nem tudom valaha is el fogja e érni, próbálom viszonozni azt amit kapok, de nem megy. A férfiakban vetett bizalmam már gyerekkoromban meghalt, amikor apám elhagyott minket egy másik nőért. Aki hasonló helyzetben volt már, mit tett azért, hogy tudjon teljes életet élni egy új kapcsolatban, amitől eddig csak pozitívumot kapott?

2014. márc. 26. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom kedves kérdező amik történtek veled. Az egészben az a borzasztó, hogy naponta olvasok hasonlókat itt vagy privát üzenetben! Én férfi vagyok de lassan ott tartok, hogy undorodok a fajtámtól mert mocskos állat a legtöbb. Tisztelet a kivételnek.


Ha ő valóban így gondolja, próbálj meg bízni benne. Tudom, hogy nagyon nehéz. Csak szeresd. Öleld át. Igazából nincsen biztosíték arra, hogy ő más lesz. De arra sem, hogy nem. Élj a mában és becsüld meg amid (akid) most van. Én azt kívánom, hogy boldog legyél egész hátralevő életedben és remélem, hogy a mostani párod lesz ennek a kulcsa :)


Csak bízz benne. Ha tud ezekről a dolgokról akkor nagy eséllyel nem fog beállni a sorba. Sok sikert hozzá!

Egy fiú..

2014. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus probléma amit például egy pszichoterapeuta tud kezelni. (Rá tudsz keresni az interneten.)

Vannak persze mindenféle alternatívák, és ezen belül is iskolák, mindenesetre a nyugati világban talán ez a legszokásosabb kezelési módja a traumáknak.

Persze a pszichoterápia hosszan tart és nem is olcsó, de ha megengedheted magadnak, megéri.

2014. ápr. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!