Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, de egy falat épített maga köré, és egy fiút sem enged közel mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rég randizgatok egy lánnyal.Nagyon tetszik de ő egy falat vont maga köré :( Egyszerűen nem tudok tovább haladni.

Nagyon jól érezzük magunkat,már az 5 randinkon voltunk.Mondta is,hogy alig várja a következő alkalmat.

De egyszerűen nem tudok tovább haladni.4. randin próbáltam egy csókot de mondta,hogy korai. Egy ölelés volt annyi.

Nagyon tetszik nekem.De ő olyan elérhetetlen.Őt szeretném.

Megkérdeztem a barátnőjét.Állítólag tetszek neki,áradozik rólam,hogy milyen rendes vagyok stb...

De akármit csinálok nem jutok tovább.

Mit tegyek?

F19 L19


2012. szept. 2. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van az a mondás, hogy "Türelem rózsát terem". Várnod kell, nem tudsz mást tenni. Én fél évet vártam az exemre...szerinted hány randink volt ezalatt??? :)....Szóval TÜRELEM haver, és összejön a dolog :)
2012. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tudok várni,csak küldene valami jelet :/ vagy akármit
2012. szept. 2. 19:42
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nézz ki jobban! Amúgy sztem csak játszik veled.
2012. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha valóban úgy van ahogy mondod és tényleg ennyire odavan érted,legalábbis ha ennyire biztos a forrásod erről,akkor ne hagyd annyiban.Küzdj érte és bizonyítsd be nekihogy tényleg komolyan gondolod.
2012. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Mit meg nem adnék egy ilyen nőért! Egymás falát bontogatnánk téglánként, nem pedig kis 15-17 éves libácskákkal hozna össze a sors, akik jóformán ENGEM akarnak megerőszakolni, azonnali jelleggel...
2012. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Mókusgyilkos ***** válasza:

5: 17 éves csaj meg akar erőszakolni: nagyon tudlak sajnálni tényleg :D :D az az alatti már tényleg gáz.


kérdező: hőt ő ilyen. majd feloldódik idővel.

2012. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
mindent így folytatok tovább ostromlom.hátha feloldódik
2012. szept. 2. 20:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen cipőbe járok/jártam, nekem 3 év alatt sikerült úgy lerombolni a falat, hogy ő is nyitott felém.

És még ma is küzdök vele, de nekem ő az igazi, tudom, szóval nem fogok megfutamodni :)


21/N

2012. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

kell nekem,elmegyek a világ végére érte ha kell.

csak kicsit lelomboz,hogy alig érek el valamit.Pedig jól érezzük magunkat.sokat beszélgettünk az első randi előtt.

2012. szept. 2. 20:15
 10/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bizalmatlan típus.De hidd el nem is olyan rossz küzdeni egy nőért,hiszen ha végre megadja magát,még nagyobb az öröm :) Legalább már tudod hogy tetszel neki;)
2012. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!