Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít e nálatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít e nálatok, hogy a pasitok/csajotok másra vágyik, olykor találkozgatnak, le is fektetné, sűrűn beszél az illetővel a szexről, (mondjuk mást is megbeszélnek), de nem történik semmi más, max. Pár 'véletlen' érintés?

Figyelt kérdés
Mi ez? Mit gondoltok erről?

2014. ápr. 5. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ez hűtlenség
2014. ápr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy halott kapcsolat.

Érzelmi hűtlenség

2014. ápr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

tulajdonképpen nem megcsalás, de hűtlenség

és itt már nincs értelme a kapcsolatnak, hisz elég feltűnően mással akar lenni

2014. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi értelme a kapcsolatnak ebben a helyzetben? Miért nem próbálják meg rendbe hozni a kapcsolatot vagy ha nem lehet, miért nem szakítanak?
2014. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ez törvényszerű. Előbb utóbb minden kapcsolatban előkerül egy harmadik. És igen, elég gyakran szakításhoz vezet. Ha nem te teszed meg akkor a párod. Szerintem az rosszabb. Ha én láttam, hogy nincs irántam 100%-ig és másra vágyik akkor megröptettem.

Amúgy meg ezért vagyok egyedül, nem irigylem ezirányú gondjaitokat :)

2014. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben én vagyok a harmadik, úgymond...
2014. ápr. 5. 11:08
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
Érted, minek van vkivel ha közben másra vágyik... Menjen, legyen ezer emberrel, vágyjon akire akar, de azt ne kapcsolatban tegye.
2014. ápr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kerdezo, es miert nem hagyod oket beken?
2014. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmit, csupán beszélgetek vele, mint bármelyik másik emberrel.
2014. ápr. 6. 14:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindig így kezdődik..."jaj ugyan, csak beszélgetünk" :D Egy darabig talán csak azt...
2014. ápr. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!