Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőmnek vannak ''fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oliver1127 kérdése:

A barátnőmnek vannak ''fiú barátai'' de én nem hiszem el hogy csak barátok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugyan abba a suliba járunk csak másik épületbe,7 hónapja vagyunk együtt,és az ő osztályában van 2 lány vele együtt a többi fiú,az én osztályomban nincs egy lány se,de már csinált egy két érdekes dolgot igaz azt mondta megcsalás nem volt... de nem hiszem el,meg sok szór össze veszünk és amikor kibékülünk (hétvégére)akkor el vagyunk 3 napig de akkor is veszekszünk azért... és amikor rá kérdezek hogy nem csinált e valami rosszaságot akkor teljesen úgy érzem mintha igen csinált volna valami... mert elmosolyog meg kicsit feszült lesz és nem tudom miért hiszem ezt,de szerintem bizalmatlan vagyok de ahogy ő is, úgy is érzem hogy valóban meg csalt és most ő is ki van rám csak azért akadva mert nekem vannak nála jobb csajok is fent a facebookon de én nem beszélek velük már le is töröltem őket és azt mondja hogy ő nem fog ezen változtatni akkor is lesznek fiú barátai,ja és facbook-on vagy 6-10 fiúval beszélget a nap 24órájában,néha piálgat is velük suli után,és ez nagyon bosszon,mit tegyek ?

2014. ápr. 7. 22:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Elvből nem járok olyan nővel, aki férfiakkal, fiúkkal barátkozik. Egyszer gyengüljön el és ott a kúrás.
2014. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
meg kéne bíznod benne
2014. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátnőm. Ne bízz benne, átver téged!
2014. ápr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Költőnő? ***** válasza:

Nem az a baj, ha fiúbarátok vannak. A baj ott kezdődik, hogyha ő ezt udvartartásként kezeli.

Nekem inkább férfi barátaim vannak és mondhatom, hogy akivel lenne vmi, azzal e nélkül is lenne. Nem ezen múlik.

Egyszerűen jobban kedvelem a tarsaságukat, jókat lehet velük röhögni, közelebb állnak hozzám az ő témáik. Ennyi.

2014. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor is nagyobb az esélye hogy meg csal!
2014. ápr. 8. 00:03
 6/11 anonim ***** válasza:

"Elvből nem járok olyan nővel, aki férfiakkal, fiúkkal barátkozik. Egyszer gyengüljön el és ott a kúrás"


Nevetséges vagy... Ahhoz hogy egy nő megcsaljon nem kell fiú barát..:D De hát ha nem tudod kielégíteni mint férfi akkor nem is csodálom hogy így fosol pár sráctól akik a barátai az aktuális barátnődnek....ha meg elég vagy neki az ágyban és érzelmileg, akkor meg miért félsz?


Kérdező. Ha nem bízol meg a barátnődben minek vagy vele együtt? Így nincs semmi értelme a kapcsolatnak, hogy folyton azon agyalsz megcsal e... ezt neked érezni kellene ha igazán szeretnéd és ismernéd...hogy hűséges e hozzád vagy sem.


Nőj fel.


Épeszű nő nem hagyja ott a barátait a pasija hülye paranoiája miatt.


Ennyire nem bízol abban hogy meg tudod e tartani a barátnődet?

Addig fogsz féltékenykedni amíg meg nem unja és kidob a fenébe. És igaza is lesz.

2014. ápr. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
Az, h vki félremegy v sem, az nem azon múlik, h van e férfi barátja v sem.... Aki félre akar menni, az megteszi anélkül is, aki meg nem, annak tökmindegy, ha bredpitt rohangászik előtte egy szál pöpölőben .
2014. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jajj nem legyetek már ennyire pesszimisták!

Miből gondoljátok azt,hogy az a szúnyog meg akar csípni titeket?

(lehet,hogy az egy "rendes" szúnyog) :)))

2014. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátom, ne legyél hülye, ne juss az én sorsomra. Az én barátnőm is fiúbarátokkal volt körülvéve, én meg féltékenykedtem, gyanúsítgattam, hogy egy megcsalós qurva. Közben szerettem, mint állat, de akkora volt bennem a féltékenység, hogy állandóan veszekedtem vele. Amikor a végefelé kérdezgettem tőle, hogy megcsalt-e, már nem is mondott semmit, láttam rajta, hogy kezd kifáradni. Mindig azt láttam rajta, hogy kamuzik, amikor azt mondja, nem csalt meg. Aztán egyszer betelt nála a pohár, és kidobott. Jogosan. Azóta is megvannak neki a fiúbarátai, és nincs kapcsolata, pedig már több, mint 1 éve ennek. 1 évig voltam vele együtt. Azóta is megr.hadok, úgy szeretem, de ő már nem hiszi, hogy meg tudok változni.

Mentsd a menthetőt!

Sok szerencsét!

2014. ápr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és nekem is vannak fiúbarátaim. hidd el, ha egy lány fiúbarátokat tart, azok tényleg csak barátok, haverok, akikkel elüti az időt, amit esetleg te nem töltesz vele. nekem is volt egy barátom, aki elcseszte a kapcsolatot azzal, hogy folyamatosan féltékenykedett, pedig ő volt körülvéve lányokkal folyamatosan, méghozzá a szebbik fajtával, akik nálam szebbek voltak jóval.. egyszer meg is csalt, amikor féléve voltunk együtt. de az se a barátja volt, hanem egy buliról szerzett egy lányt, akit megd-gott. ő is állandóan jelölgette a csajokat, és elvette a kedvemet a szextől is, hogy kitudja, talán rájuk gondol szex közben. végül igazából ő szakított velem, mert látta, hogy iszogatok egy fiúbarátommal, míg rávártam.

amikor gyanusitgatott, én is mosolyogtam, mert vicces, hogy olyanokra gyanakszik, akiket több éve ismerek, és jó barátaim.

szóval kérlek, ha esetleg nem szakított még emiatt veled(amit őszintén szolva nagyon is megértenék) akkor ne b-aszd el ezzel a kapcsit :)

2014. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!