Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy nem csak barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amanda :) kérdése:

Lehet, hogy nem csak barátok vagyunk?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiúbarátom. Sokat lógunk együtt,mert nagyon jópofa meg vicces,stb... Elköszönésnél mindig megölel, meg néha puszit is ad (múltkor az orromra kaptam...kicsit meglepődtem... ) Oké,hogy megölel, de múltkor konkrétan 5-10percig tartott úgy. :O

Néha elég fura dolgokat mond. (pl. kihez mennék feleségül??)

Meg mindig mondja, hogy én egy jó dolog vagyok, és én vagyok az egyetlen normális az osztályban, stb.

Most akkor mi van?

Én nagyon kedvelem, de nem szeretem ÚGY. (Remélem ő se, mert nem szeretném ezzel elcseszni a barátságunkat...)

Szerintetek?



2014. ápr. 1. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát valszeg ő már többet érez mint barátság.
2014. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján esélyes,hogy többet érez barátságnál.
2014. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok volt, azóta lett egy barátom... :) ( igen, ő)
2014. ápr. 13. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!