Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Csajok! Én is csaj vagyok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Én is csaj vagyok, de tudnátok nekem segíteni? Kérlek, írjatok! (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a párom megcsalt, mikor várandós voltam. Tagadott, hazudott, aztán találtam egy beszélgetést és mindent bevallott (ez jó pont volt), meg hónapokkal rá derült ki, mert most 3 és fél hónapos a picikénk, én meg most tudtam meg 2 hete. Én szeretem, ezért megbocsátottam, de szeretnék egy utolsó tesztet dobni neki. Lehet, hülyének tartotok, de nekem ez fontos. A párom 24 éves, nem csúnya srác. Olyan 16-28 év közötti hölgyeket keresek, akik szívesen ráírnának (ismerkedés céljából), és ha visszaír, másolnának nekem. Utána meg kéne tőle kérdezni, van-e vkije, stb. stb. stb. Tudom betegen hangzik, de mindegy hol laktok, a lényeg, ha komoly beszélgetésbe elegyedik, az jelent vmit, mert ugye az nem nagyon kezd el bájcsevegni, aki még egyszer nem lép félre... Én cserébe bármit lájkolok, hirdetek nektek.. Vagy bármi, vagy postán küldök vmit, stb. A lényeg, hogy meghálálom :) Kérlek segítsetek nem akarok kamuprofilt csinálni, az olyan levágós! :)

2014. ápr. 18. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig jobb lenne ha magad intéznéd. Kérésed rád is és arra is megalázo aki elfogadja. (Egyébként miért ne kezdene "bájcsevegni"?) Valamit te rosszul gondolsz.
2014. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, ha beszélgetni kezd, hanem ha letagadja a családját, stb. Erre lennék kíváncsi. Nem érzem megalázónak, és szerintem a másik sem érezné annak, ha volt már hasonló helyzetben (megcsalták, megbocsátott, de kellett egy lökés a bizalomhoz..)
2014. ápr. 18. 15:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem az okoskodókat keresem, oda van írva, mit szeretnék kérni, nem TANÁCSOT, kioktatást, erkölcscsőszködést. Köszönöm.
2014. ápr. 18. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Irtam pivit
2014. ápr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. ápr. 18. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!