Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire beképzeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anowind kérdése:

Miért ennyire beképzeltek manapság a csajok?

Figyelt kérdés

Kérdések:

1. Tényleg ennyire beképzeltek a csajok?

2. Egyáltalán megéri szeretni (párkapcsolatba lenni) egy ilyen csajt?

3. Vajon miért ennyire ritka normális csajt találni?

4. Hol lehet szerintetek normális csajjal találkozni?

5. Mindegyik a pénzre, kinézetre megy?



2012. júl. 28. 22:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
100%

A szép lányok, meg a gazdag csajok beképzeltek... amelyik mind2 az kibirhatatlan!

És a nők ösztönösen olyan férfit keresnek, aki életképes gyermeket tud csinálni, és biztonságban érzi magát mellette.

Tehet egy jó kinézetű gazdag fickó mind a 2 igényt kielégíti.

2012. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
96%

1. Karakter kérdése, ne általánosíts

2.Ha látod az értelmét, akkor megéri,hisz az ember érzései változnak, nem stagnálnak.

3.Nem ritka, csak rossz helyen keresgélsz.

4.Ha eddig nem találkoztál normális csajjal, olyan helyekre menj, ahol még nem voltál, biztos,h van nagyon sok hely még.

5.Nem mindegyik a pénzre megy, s a kinézetre. A külső megfog a belső megtart. A pénz fontos dolog manapság, de vannak olyan nők akiknek más az értékrendje, ne általánosíts!

2012. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden csaj beképzelt.Hallod a srácok is magukba nézhetnének néh

a.Eggy párkapcsolat során eggymásra tudnak hangolódni idõve.Persze ha eggy hullámhosszon vagytok.Lehet talállni normális csajt,de kérdés mi neked a normális?!Hidd el nem mindeggyik megy a pénzre de a kinézet az azért számit.

2012. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
100%
A kinézet számít, pénzem nekem is van. De beképzelt szerintem ettől nem vagyok. Mindenkinek lehetnek igényei, nektek is biztos vannak. :)
2012. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
100%
Beképzetség: Az a baj, hogy 14 éveseknek már megengedik a műkörmöt, a hajfestést, a szemöldök szedést, a tetoválást, a sminkelést, a kivágott felsőket, a mini ruhákat, a magas sarkú cipőket stb. és ettől elszáll az agyuk. Ja és ott lehet aludni 16 évesen a barátnál, természetes hogy szexelnek, ja és a extra mobil telefont vesznek a szülők, a számítógép, internet és a felnőtteket úgy lekezelik mint a szemetet. Ezzel szemben ők nem adnak semmit, sok esetben még a tanulmányi eredmény is átlagon aluli.
2012. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
95%
1. attól függ, hogy milyen viszonyban vagy vele... ha bír téged, veled nem lesz beképzelt 2.megéri, de csak rövidtávon, mert ha annyi idő alatt nem tudod lerángatni a magas lóról, akkor kár á pazarolni az idődet, kivéve, ha hiszel a szerelmetekben, és szereted 3.mert a búlvárszar úgy ömlik a képükbe, mint hízósdisznónak a moslék, és a lányok azt hszik, ha a trendet követik, különlegeseklesznek(pedig inkáb szürke egerek, akik nem fognak tudni kiválni a többiektől) 4. mindenhol, ha nyitott vagy, és nem csukott szemmel jársz. 5. nem! csak a k*rvák, és a felszínes csajok!
2012. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
100%

5: Nem 14 vagyok, sőt, már 20-on túl, de rám ez legfeljebb annyiban igaz, hogy legújabb mobil, számítógép, de saját megkeresett pénzből. A műkörömtől rosszul vagyok, miniruhát meg fel nem vennék.


Van aki beképzeltnek, válogatósnak tart, van aki normálisnak, változó. Előbbiek általában azok, akik (sajnos) nem jönnek be. Nem beképzeltség miatt, egyszerűen igényes vagyok a külsőre, de mindenkinek más az ízlése, ezt el kellene fogadni. :)

2012. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
#5!! Ez egy gyönyörű monológ volt. Szívemből szóltál!!
2012. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:

Ne feledjük, hogy az 5-ös gyönyörű monológja a kisfiúkra is igaz. Ők is túlkényeztetettek, minden hónapban másik mobil, zselézett haj, márkás cipő, stb. És épp olyan flegmák a felnőttekkel.


Meg természetesen mindkét nem esetén vannak kivételek is.

2012. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 A kérdező kommentje:
A külső valamennyire tényleg számít, én se állnék össze egy számomra nem jól kinéző lánnyal. De én úgy látom, hogy nagyon nehéz tök normális csajt találni. Az ilyen magamutogatós lányok nekem sem kellenének. Pl. egy szórakozóhelyen majdnem a legtöbb lány ilyen. De kíváncsi vagyok, hogy egyes csajok találnak-e normális srácot maguknak :D Lehet az ő oldalukról se könnyű a dolog...
2012. júl. 28. 22:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!