Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért beszél velem ok nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél velem ok nélkül is a párom csúnyán, odaszólogatva, arrogánsan, lök el magától, mert éppen kedve tartja? (Más nőkkel, férfiakkal tud kedvesen is beszélgetni úgy láttam)

Figyelt kérdés

Hozzáteszem a szüleivel is beszél így néha, azok is csak tűrik, meg inkább nem szólnak ilyenkor... Nem tanították meg a tiszteletre?

Egyáltalán nem tapintatos, megbeszélt dolgok helyett inkább mást csinál, vagy alszik, mikor így is keveset vagyunk együtt, ha ezek után pl. halkan gépezek mellette leordít, hogy nem gépeljek.Ha simogatom mikor fekszik ne öleljem át, ne simogassam...Arrogánsan, sokszor hangosa, durván és leszólva.


Éjjel dolgozik, rengeteg nővel, pasival találkozik a munkájából kifolyólag, és bár már elmondta, hogy úgyis szól ha más lenne, (kösz...erre lehet építeni..) mégis így viselkedik...

Tudatmódosító szerekkel a haverjai élnek, azt érzem, hogy nem mond el ezzel kapcsolatban sokat...

Ha valami nem tetszik állandóan beszól, osztogat, fennhéjázóan kioktat és senki más véleményét nem fogadja el...tőlem sem...csak ha az anyjáékkal vagy más nőkkel megbeszélte a dolgot és ők azt mondták, hogy ő a hülye...


Rossznak állít be mások előtt...panaszkodik nekik, de már a haverjai is tudják, hogy ő ilyen és csak sajnáltatja magát...

Sok dolgon változtatni akarna de nincs olyan hozzáállása, sokszor azt érzem, hogy magával van baja nem is velem és lehúz engem, hogy maga jobb színben tűnjön fel.

Meg sem hallgat, meg ha valami nem érdekli nem beszél róla...és még én vagyok a figyelmetlen, tapintatlan szerinte...

Sokszor ha olyanja van mindenhez béna vagyok, gyökér, hülye, fogyatékos, szerencsétlen, buta, mindenki tudja csak én nem...hát ezek után már sokszor tényleg egy szarnak érzem magam, és mindent elrontok...


4 hónapja ismerem,most összeköltöztünk, - ő forszírozta- de már azt érzem, hogy elnyom, uralkodni akar rajtam, elvárja, h mindenről beszámoljak, de ő sokszor lepattint telefonon.

Ha megkérdezem kedvesen milyen volt napja, felháborodik, hogy miért kérem számon...pl.


Egyébként próbálok arra fókuszálni, hogy szeret és én is őt,mindig mondom neki h ne beszéljen így, néha abbahagyja pár napra, de így nehéz, nem is lehet...nem hagyja magát.


Ráadásul kiderült, hogy volt nője amíg velem találkozgatott, egyszer a fejemhez vágta h miattam most elhagyta őt...pfff.


Viszont pl. olyanokat is elszól néha, hogy a mi esküvőnk után bla bla... vagy hogy akarna gyereket, de inkább nem most...pl.


Ilyenek.


Miért csinálja ezt szerintetek?



2014. ápr. 20. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert talált egy balekot azért csinálja :P
2014. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

már bocsáss meg:miért vagy még ezzel a kreténnel egyáltalán

együtt??

ennél bármi és bárki jobb

a válaszom:

ez egy kretén azért

2014. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert megteheti veletek. Gyanítom, ha mással beszélne így, úgy pofánvágnák, hogy vért köpne. Na ezért nem beszél másokkal így :)


Egyébként pedig én otthagynám a helyedben (ha lehetne, a szülei helyében is :D)

2014. ápr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a pasi egy gyökér, már bocsi.

Szépen leépíti az önbizalmadat, hogy aztán annyira ne legyen önbecsülésed, hogy meg sem próbálsz mást keresni és mellette maradsz, tűrve a megaláztatást.

Ha jót akarsz magadnak, gondolkozz el, hogy vele akarsz-e maradni. Mert nem fog megváltozni, csak rosszabb lesz.

2014. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:

És ez az a"ember" neked a "párod"?!

Miért is?!

2014. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te meg mindezek mellett képes voltál összeköltözni vele...


Én a helyedben venném a cókmókom és elköltöznék.

Ha valóban fontos vagy neki akkor majd tesz érte hogy visszakapjon, ha nem akkor meg örülj hogy megszabadultál egy ilyen alaktól.


Ne hogy már lábtörlőnek nézzen, vagy mi a fac? Ember vagy, Nő! Nem egy kapcarongy! Állj ki magadért. Ilyen körülmények között nem lehet egy életet leélni.

Ha a szüleivel, a szerelmével így viselkedik, akkor vajon hogy fog bánni a gyerekeivel?


Tipli csajszi mielőbb!

2014. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!