Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Igaz így nem vagyok fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz így nem vagyok fontos senkinek? Mit lehet tenni? :/

Figyelt kérdés

Nem is tudom, melyik kategóriába illik ez a kérdés.

Nektek hogy esne, ha a szüleitek elfelejtenék a születésnapotokat és csak másnap köszöntenének fel?

Vagy ha a barátod/barátnőd/haverod kerülne (nem ír, nem keres) a születésnapod előtt és után pár nappal? És rá két napra kibökné(k) illendőségből, hogy ,,B.SZ.-t!", hivatkozva arra, hogy csak most látta.

Hogy esne, ha megtudnád,hogy a barátnődnek az állítólagos barátod ír, rád meg tesz magasról, hogy élsz e?


Próbálok kiegyensúlyozottan és pozitívan élni/kelni minden nap azzal a reménnyel, hogy ma minden jobb lesz, de nem....

Azt veszem észre, nem vesznek komolyan az emberek. Az egész környezetem csak magát nézi, nem érdekli senkit, hogy mit gondolok, érzek. Tesó, csoporttársak, állítólagos barátok csak akkor vesznek elő, ha segítség kell. Olyan emberekkel vagyok körül véve, akik bosszúságot és negatív érzelmeket váltanak ki belőlem, tartósan. A szűk és tág családomon azt érzem, jobban szeretik a tesómat (Mert ő kezdettől fogva jó képességűnek van beállítva), és bármennyire próbálok törekedni, sose leszek elég jó semmiben. Meg vannak helyzetek, amikor nem nézik, hogy én már pl ki vagyok merülve, de én akkor is szolgáljam ki a tesómat.

Lehet, hogy nagyon gáz vagyok és én vagyok az érzékeny, de azt érzem jelentéktelen vagyok mindenhol, nem vesz senki komolyan. Velem lehet beszélni csúnyán, mert úgyis megbékélek, engem meg lehet csalni, mert úgyse jövök rá, engem ki lehet használni, mert segítőkész vagyok.


Nagyon el vagyok keseredve, de tudom, hogy a sarkamra kell állni. Most érzem, hogy csak magamra számíthatok. Én arra gondoltam, egy új helyen új életet kellene kezdenem, és mindent itt hagyni.

Mit tehetnék szerintetek?

Köszönöm, hogy elolvastátok.



2014. máj. 30. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Meselj kicsit tobbet kerlek! Hany eves vagy?
2014. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
24 éves lány vagyok. Az életben már elég sok mindent elértem, ami célom volt.(ezt nem dicsekedésből) Mégse vagyok boldog. Mire vagy kíváncsi még?
2014. máj. 30. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
anyádm üzeni hogy fontos vagy neki
2014. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szarj ezekre az emberekre, és ismerj meg újakat. Ha van rá lehetőséged, el is költözhetsz, új város, új lehetőségek.
2014. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, nagy segítséggel nem szolgálhatok, esetleg annyit tudok mondani, hogy

Asszonyold (embereld-poén) meg magad.

Új életet kezdeni, igazából lehetetlen, hiszen csak egy van.

Inkább... értékeld át a mostani dolgokat, ennek megfelelően hozz döntéseket; legyenek elvárásaid, leginkább magaddal szemben.

2014. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem elfelejtették a 18. születésnapom és csak 5 hónap múlva esett le nekik, mikor egy távoli rokonlátogatáskor megkérdezték, hogy hogy telt az ünneplés? Jó, a legjobb barátnőm sose felejti el, ő fel is köszöntött, de rokonoktól ez tényleg rosszul esett... Ja, meg a mostani szülinapomat is, mert csak a bátyámé jutott eszükbe (4 nap különbség van a két dátum között) és csak egy tortát vettek, persze próbálták kimagyarázni, de hallottam őket erről beszélni. Legjobb barátnőm sütött nekem egy tortát, amikor náluk voltam :)


Ha ennyire rossz a helyzet, akkor tényleg kezdj mindent elölről! Hagyd el azokat az embereket, akiknek nem számítasz és keress olyanokat akiknek fontos vagy! Felejtsd el őket!

2014. máj. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyd ezeket az embereket, te se köszöntsd fel őket. Jobb egyedül, mint ilyenekkel. De ismerkedj, barátkozz össze értékes emberekkel! Nem tudom mikor volt a szülinapod, de nagyon boldog születésnapot kívánok neked! :)
2014. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatos, hogy a rokonaid és a barátaid is elfelejtették a születésnapodat. A barátokra rá lehet fogni, hogy internet, blablabla. De könyörgöm, milyen világ ez, ahol a barátaim születésnapját nem tudom fejből??

Ha a tesód van beállítva 'kedvencnek', az ellen nem tudsz mit tenni. Én azt mondom, állj a sarkadra, kezdj egyedül önálló, független életet. Nem kell az életednek, a karrierednek sem, hogy lehúzzanak! Nehéz, de muszáj! A saját érdekedben.

Csak sok szerencsét, és kitartást tudok kívánni a későbbiekben! :)

2014. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!