Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok róla, hogy míg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok róla, hogy míg én már minden fontos embernek elmondtam, hogy párom megkérte a kezem, ő eddig még senkinek?

Figyelt kérdés
Az érzéseiben sosem kételkedem...rákérdezni meg nem akarok egyelőre, nehogy úgy tűnjön túldramatizálom a dolgot.

2014. márc. 12. 15:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
És?
2014. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Semmi rosszat. Mi nok szoktuk ezeket elmondani, a ferfiak nem a dicsekvos tipusok.
2014. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Még nem heverte ki a sokkot. A legjobb haverja egyébként 100% hogy tud róla. Nem rúgott be véletlenül mostanában?
2014. márc. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Ez a bizonyos dolog a nőknek diadal, ezért az ő dicsekvési hatáskörük, a férfiak mit meséljenek erről és kinek?
2014. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

Én ennek nem tulajdonítanék jelentőséget.


Aki meg azt írta, hogy az eljegyzés a nőknek diadal, nem tudom melyik bolygóról írogat...

2014. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
ma 16:35, ez itt a Föld! A Naptól kifelé a harmadik bolygó, ha így könnyebb.
2014. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi nagy dolog nincs egy eljegyzésben, mégis minek kellene híresztelnie...
2014. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak akkor gáz, ha már nagyon közeleg az esküvő, az időpont is megvan, és még akkor sem tudja senki. Mióta vagytok jegyesek?
2014. márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez van az összeköltözéssel.

Párom fűnek-fának elmondja. (ő a férfi)

Én inkább csendben vagyok. Aki közel áll hozzám, az úgyis tudja,de ettől még nem örülök kevésbé neki,mint a párom. Egyszerűen csak nem érzem szükségesnek mindenki orrára kötni a dolgot. (még a távolabbi családtagjaimnak se)

Szerintem ugyanez lesz az eljegyzéssel is.


Nyugodj meg, a te vőlegényed is valószínűleg ilyen.

2014. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem azért furcsa... Mármint elmondod a barátaidnak, ha kutyád veszel, ha orvoshoz mész, ha összeköltözöl a pároddal, vagy ha eljegyzed. Szerintem ez így normális. Persze Terike néninek a közértből nem feltétlen, de azért a családnak és a barátoknak igen. Legalábbis a páromnak 4 haverja esküdt tavaly és mindegyik mondta már az eljegyzést is mikor először találkoztunk, és mindig a ffi dicsekedett, mivel ők a párom haverjai, nem a feleségük- illetve akkor még menyasszonyuk.
2014. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!