Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hát én is belekerültem abba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát én is belekerültem abba ami minden férfi rémálma? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Fú hol is kezdjem? Régóta tart/tartott köztünk ez a kapcsolat. Évek óta már és pont ezért esik rohadtul sz*rul. Voltak köztünk gondok, súrolódások, de melyik kapcsolatban nincsenek? Én azt hittem, ő is mondta sokszor, hogy rendbe hoztuk és most boldog! Ebben a hitben akartam tovább építeni a kapcsolatot, mégpedig eljegyzéssel. (még jó, hogy ez nem történt meg). A hét közepén volt nállam utoljára, örültem, hogy eljött mivel aznap kaptam új munkát. Végre egyenesbe jött az életem, gondoltam én. Egész este egy szót nem ejtett ki a száján a szakításrol, nem volt furcsa, sem izgatott stb. Természetes és boldog volt. Azt tettük amit addog is, elvoltunk boldogan. Reggel meló elött kapok egy hosszú SMS-t amiben leírt részletesem mindent, meg hogy nem tud a szemembe nézni. Nem tudtam mire vélni, mire nagy nehezen kiderült, hogy megcsalt. A tenyeremen hordtam amig együtt voltunk. A vicc az, hogy ő dobott. Mégpedig egy családos apa miatt. A kérdésem az lenne, hogy az a bizalom amit tönkre vágott bennem a párkapcsolat és jóformán az emberek iránt, az vajon valaha is rendeződhet??? Ja és arra kért, hogy egyszer bocsássak meg neki. Lehet megteszem, de SOHA nem tudatom vele és ha vissza akarja könyörögni magát SOHA nem fogadom vissza! Meg azt is mondta, hogy egyszer talán sok jóindulattal még lehet köztünk valami pfff röhelyes, szerintem max a távolság meg az emlékek. 23f

2014. jún. 15. 12:01
1 2
 1/19 BlackSword ***** válasza:

Na még mielőtt jönnek a nagyokosok, addig adok két jó tanácsot...

1) Eszed ágába ne jusson visszafogadni...

2) Kösd le a figyelmedet az új munkával... Ne is gondolj rá...

2014. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
13%

Ami minden balf-.asz, papucs mentalitású férfi rémálma? Igen.


Nyugi, én is voltam ilyen régen. De nekem 19 évesen lett elegem belőle és megváltoztam. Inkább a nők sírjanak utánam, mint én őutánuk. Minden nővel el kell jutni a dugásig és aztán eldönteni, hogy akarsz-e komoly kapcsolatot tőlük.

Túl komolyan veszed a dolgot. A nők arra valók, hogy jól érezze magukat vele az ember, ahogy jólesik neki.

2014. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

1. soha, de soha ne adj neki még 1 esélyt, soha!!

2. igen, találhatsz majd olyat akiben meg fogsz bízni. Csak valószínűleg sokkal többször lesznek majd kétségeid és maximum nem fogsz mindent elhinni első szóra. Bár ez sem mindig így van. Mert ha az illető szerelmes lesz ugyanúgy elbachatja,

2014. jún. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Ez egy nő rémálma is lehet fordítva! A megcsalás nemtől független rossz.

Sajnálom, durva dolog volt tőle. Semmi más nincs, mint az idő: át fogsz értékelni mindent, máshogy látod majd. Könnyebb lesz. Fel a fejjel!

Viszont ezt véletlen se egy másik lányon bosszuld majd meg!

2014. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Aki menni akar az had menjen "a nők olyanok mint a villamos egyik jön a másik megy" meg bocsátani, az sem hülyeség sőt élje ki magát és utána lehet családot alapítani addig te is tedd ugyanazt
2014. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
annak örülj h elmondta. ne foglalkozz tovább a csajjal és élvezd az életet. amúgy meglepően hasonló dolgon mentem át az elmúlt hetekben :)
2014. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Azt hidd el magadnak, hogy ami történt, nem biztos ám, hogy miattad történt és hogy mindenki ezt fogja veled csinálni. Attól még másban ugyanúgy megbízhatsz. Ahogy olvasom, még friss az élmény.

Szerelmes lett másba (most az mellékes, hogy kibe, az az ő hülyesége, hogy egy családos ember az illető), de ezt ne a saját kudarcodnak éld meg. Azt se, hogy nem merte a szemedbe elmondani.

2014. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2014. jún. 15. 12:22
 9/19 anonim válasza:
52%

Hát pontosan tudom milyen rossz dolog ilyenbe belekerülni.A mai nők eszetlenül képesek egy kapcsolatot csak úgy otthagyni és azt hiszik hogy mindez következmények nélkül lezajlik.Tojnak a másikra hogy az mit érez csak magukkal törődnek.De ebben nem csak a volt barátnőd a hibás hanem a csávó is akivel összejött.

Hát itt két lehetőséged van vagy megbékélsz ezzel és elfogadod hogy bárki átverhet megcsalhat és megalázhat vagy elégtételt veszel és kiállsz magadért.

Én kiálltam magamért összefutottam velük a városban és több darabra törtem a csávó arccsontját.Ez tanulságos volt mindkettőjük számára.Ők ketten néhány nap múlva szét is mentek csávó arcán örökre megmaradnak az eltorzulások.Én meg kaptam 3 év felfüggesztettet.De nekem ez megérte.

2014. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó, te egy debil ogre vagy. Ha rajtam múlna az ilyen antiszociális taplónak villamosszéket adnék...
2014. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!