Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hát én is belekerültem abba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát én is belekerültem abba ami minden férfi rémálma? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Fú hol is kezdjem? Régóta tart/tartott köztünk ez a kapcsolat. Évek óta már és pont ezért esik rohadtul sz*rul. Voltak köztünk gondok, súrolódások, de melyik kapcsolatban nincsenek? Én azt hittem, ő is mondta sokszor, hogy rendbe hoztuk és most boldog! Ebben a hitben akartam tovább építeni a kapcsolatot, mégpedig eljegyzéssel. (még jó, hogy ez nem történt meg). A hét közepén volt nállam utoljára, örültem, hogy eljött mivel aznap kaptam új munkát. Végre egyenesbe jött az életem, gondoltam én. Egész este egy szót nem ejtett ki a száján a szakításrol, nem volt furcsa, sem izgatott stb. Természetes és boldog volt. Azt tettük amit addog is, elvoltunk boldogan. Reggel meló elött kapok egy hosszú SMS-t amiben leírt részletesem mindent, meg hogy nem tud a szemembe nézni. Nem tudtam mire vélni, mire nagy nehezen kiderült, hogy megcsalt. A tenyeremen hordtam amig együtt voltunk. A vicc az, hogy ő dobott. Mégpedig egy családos apa miatt. A kérdésem az lenne, hogy az a bizalom amit tönkre vágott bennem a párkapcsolat és jóformán az emberek iránt, az vajon valaha is rendeződhet??? Ja és arra kért, hogy egyszer bocsássak meg neki. Lehet megteszem, de SOHA nem tudatom vele és ha vissza akarja könyörögni magát SOHA nem fogadom vissza! Meg azt is mondta, hogy egyszer talán sok jóindulattal még lehet köztünk valami pfff röhelyes, szerintem max a távolság meg az emlékek. 23f

2014. jún. 15. 12:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
utolsónak üzenem: essél bele hasonlóba aztán ugass....
2014. jún. 15. 15:02
 12/19 anonim válasza:

10-es miért lennék egy debil ogre?Mit kellett volna csinálnom?Futottam volna el sírva depressziósan évekre vagy örökre tönkretéve mint a legtöbben?Hagytam volna hogy saját önös érdekeik tönkretegyenek?Szerinted hány ember megy tönkre ilyen szemetek miatt?

Én elégtételt vettem és ha mások is így tennének nem sokan mernék más kapcsolatát szétcseszni.

2014. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem kell elfutni meg tönkre menni... tovább kell lépni!!

Qrvára megéri priuszosnak lenni, vagy börtönbe menni nő miatt??

2014. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Tovább kell lépni?Persze fusson mindenki csak behúzott farokkal!

Ha lett volna hosszú évekig komoly élettársi kapcsolatod és szerettél volna bárkit is nem mondanál ilyet.Próbáld ki a való életet és azután beszélj baromságokat.

2014. jún. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
ma 15:33: A méltó továbblépés nem = behúzott farok. Nem mindenki áll meg a mónyikasó szereplőinek átlag érzelmi intelligenciájánál.
2014. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Pontosan. A 15-ös érti mit beszélek. Te meg "mennyé oszt gyúrjá"...
2014. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

12, 14:


Én nem csinálnék ilyet, de megértelek. Én egyszerűen csak lesz_.arnám és csinálnám tovább a dolgom. Ha eddig valamilyen szerelmi bánatom volt (amik ma már szerencsére egyre ritkábbak), akkor simán felszedtem egy új, ismeretlen nőt. Egy új punci feledteti a leggyorsabban a régit.

De mondom, megértem az elveidet. Nekem meg az élet más területe olyan, ahol hasonlót tennék, mint te, ha hasonló sérelem érne.


26/F

2014. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Utolsó kettő:válaszaitok alapján még gyerekek vagytok jobb ha kimentek a játszótérre.Köszönöm.
2014. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 shopgirl27 ***** válasza:

a kérdezőnek üzenenem: Miért gondolja, hogy a lány vissza akarna menni? azért lépett ki, mert már mást szeret, és ez azért történhetett meg, mert elhidegült tőled. Hogy miért hidegült el....a lány tudná megmondani, mielőtt bárki elítélné, ne tegye, mert nem tudjuk az ő véleményét.

És az, hogy vki megveri az exe új párját, az nem emberhez méltó, hanem aljas dolog!!!

2014. jún. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!