Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A párom szerintetek normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerintetek normális? Én nem ilyennek ismertem meg.

Figyelt kérdés
Négy éve mentem férjhez, én nővérként dolgozom egy kórházban, ő ugyanabban a kórházban dietetikus. Az utóbbi egy évben nagyon megromlott a viszonyunk, nagyon gyakoriak lettek a veszekedések. Egyik este éjszakai ügyeletbe osztottak be. Bent volt egy helyes és fiatal sebészorvos is eldumálgattunk, meghívott egy kávéra elmondtam, hogy mi a baj. Nagyon szégyellem, ballépés volt de az egyik kórteremben lefeküdtem vele, a férjemnek nem mondtam el de valahonnan rájött pár nap elteltével. Bement a kórházba és iszonyatos nagy balhét csapott, még meg is ütötte a másik srácot. Azonnal elbocsátották az állásából. Velem meg hazaérve ordibált és azt mondta miattam rúgták ki. Szerintetek normális? Nem tudom hogyan legyen tovább, mert én nem ilyennek ismertem meg... 23/l

2014. jún. 17. 03:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kamu és nem is túl jó. :/
2014. jún. 17. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő ilyennek ismert meg téged? Ha igen, akkor gratulálok ahhoz is.
2014. jún. 17. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es nem kamu, már bocsánat
2014. jún. 17. 03:58
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
bazzmeg Ágnes, itt minden történet valódi
2014. jún. 17. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem kell egy megtörtént eseményt valótlannak titulálni. Azért írtam ide mert tanácstalan vagyok és csak tanácsot szerettem volna kérni, ennyi.
2014. jún. 17. 04:00
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Szegény srác. :/ Te meg félre kefélsz és még őt tartod normálatlannak...
2014. jún. 17. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem kamu akkor viszont bajok vannak a fejedben. :D
2014. jún. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ezért nem kellett volna férjhez menned 19 évesen! Nem gondolod, hogy kissé elhamarkodott döntés volt...? Értem én, hogy szerelemből mentél hozzá, de mi a fenének rögtön házasságot kötni?! Nem a szüleink korában élünk...van egy munkatársam 26 évesen most válik a 2. férjétől, mekkora übergáz már! Még jó, hogy gyerek nem született...hogy megsínylené most ezt az időszakot! A másik dolog pedig...van egy közös munkahelyetek, ahol te egy általatok közösen ismert embernek kitálaltad a családi szennyest, és megfejelted még egy vigasz hancúrozással is. Már meg ne haragudj, de ez még a legbirkább türelmű embert is messzemenően kihozná a sodrából, legyen az férfi vagy nő. Én megértem, hogy 23 évesen még vágysz az izgalmakra, meg megoldásként gondoltál erre, hogy kitörj egy kicsit "a rossz hétköznapokból" de remélhetőleg ezek után te is érzed, hogy ha 4 év házasságból már 1 éve rossz a viszonyotok, akkor nem valószínű, hogy együtt ünneplitek az aranylagzit...felesleges tovább húzni, mert csak egymás idejét raboljátok! Az egymásnak okozott fájdalomról nem is beszélve. Kívülállóként én ezt a házasságot úgy látom, hogy csak ideig, óráig lehetne "megjavítani", ezért szerintem felesleges időt és energiát pazarolni rá.

Tanács: mivel te adtál okot arra, hogy ő bemenjen cirkuszolni (hisz megdugta egy közös munkatárs a nejét, azaz téged) ami miatt elveszítette a munkahelyét, így az a minimum, hogy segítesz neki másik munkát találni, hogy úgy, ahogy talpra tudjon állni, és aztán beszéljétek át a dolgokat, de ne neked álljon feljebb!!!!Oké, hogy a megcsalás, mint bekövetkezett tény, mind a kettőtök hibája (tehát a férjedé is), de azt az undorító húzást, hogy a közös munkahelyeteken csalod meg, nem varrhatod a nyakába!! Ez az egyik legcsúnyább dolog, amit két ember megtehet egymással egy párkapcsolaton belül...és te megtetted vele, így minimum, hogy viseled a következményeket, és ha kicsit lenyugodott, elmondhatod téged mi hajtott ebbe a helyzetbe.

Tanács 2: ha nem sikerül megmenteni a dolgot, és szétmentek és új pasid lesz, lehetőleg legyen már több eszed, és ne menj már hozzá rögtön, ha nem muszáj...szerintem a mai világban kőkeményen ciki, ha valaki 30 éves kora előtt 2-szeresen elvált!! 26/N

2014. jún. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Szegény pasi nem tudom , hogy bírta ki melletted 4 évig!
2014. jún. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Így jár aki gyereklányként megy férjhez... Nem tudom hova siettek, semmivel sem lesztek előrébb a többieknél, akik normális időben, éretten vágnak bele a házasságba, a másik fél megfelelően alapos ismeretével, max egy válással...
2014. jún. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!