Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Furcsa üzenet a facebookon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa üzenet a facebookon?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon fura dolog várt ma reggel a facebook oldalamon. Egy teljesen ismeretlen, külföldi lány írt nekem üzenetet, amiben a barátomról eléggé furcsa dolgokat írt... részletekbe nem is mennék bele, de a lényeg hogy a kapcsolatra nem vetne túl jó fényt, ha igaz lenne.

Az lenne a kérdés, hogy veletek történt már hasonló? Fogalmam sincs, mennyire szükséges egy ilyen üzenetet komolyan venni, kicsit ijesztő is, hogy a lány az üzenet megírása után letiltott engem, hogy ne tudjak válaszolni neki. Létezik hogy valaki ilyesmikkel szórakozna?



2014. jún. 22. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem inkább a barátoddal kéne ezt megdumálni?

szerintem meszibbre jutsz mint a mi legnagyobb jóindulatunkkal is :))

2014. jún. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

lehet semmi alapja, de az is lehet hogy igaz

tényleg fura hogy letiltott, hogy ne tudj rákérdezni

mindenesetre beszéld meg a barátoddal

2014. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"Létezik hogy valaki ilyesmikkel szórakozna?"


Igen, és most is ez történt.

2014. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
persze, meg fogom vele beszélni, de kíváncsi vagyok rá hogy mással megesett-e hasonló eset
2014. jún. 22. 15:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mi volt ez a szöveg. Amúgy simán lehet szórakozás is, esetleg csak a konkurenciája is.
2014. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy a tiéd. :D
2014. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaj, te is négerrel jötté össze? Mikor tanuljátok már meg, hogy a négerek csak kihasználnak titeket? -.-
2014. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a részletekbe nem mész bele, akkor honnan kellene tudnunk, hogy igaz-e, vagy sem? Retardált -.- Akkor gondolkodj rajta magad, hogy írt-e olyasmit, ami igaz lehet.
2014. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kamu facebook profil:) szerintem. de sose lehet tudni.
2014. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Eleve ismeretlenül miért akarna bárki is ártani? (persze vannak beteg emberek)

Én egy picit a barátom körmére néznék, nem nagyon, de azért furcsa. Azért ne parázz...


Engem egy tanulója állított meg, h miket csinál a barátom... Annyi volt, h tetszett neki a pasi, és szét akart ugrasztani minket. Viszont egy másik tanulója is megállított, h tudjam már, h miket mond a jó ember.... csajozik, flörtölget, aztán hozzá teszi, h ne mondják el nekem, mert engem szeret. Sértette a srác önérzetét, és ezért szólt. Meg mosolyogtam.

2014. jún. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!