Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Visszaigazolt a lány facebooko...

Visszaigazolt a lány facebookon, hogy kezdjek el vele beszélni?

Figyelt kérdés

Nagyon hülyén érzem magam, élőben nagyon simán szóba tudok elegyedni lányokkal, de most foggalmam sincs, hogy mit írjak neki.


Múlt hét szombaton ő is ott volt egy buliban, ahol én is ott voltam haverokkal, barátokkal.


Néha észrevettem, hogy néz, de én akkor egy lánnyal táncoltam és nem akartam megsérteni, hogy ott hagyom és oda megyek egy másikhoz.


Utána fürkésztem (kerestem) őt a szememmel, de nem találtam meg.


Egyáltalán jó ötlet volt őt bejelölni? Elvileg nem veszthetek semmit, de azért a facebook ismerkedés.. hát nahh..


Az eredeti kérdés: Mit írjak neki? Gondoljátok magatokat a helyembe és ne csak kapásból írjatok valamit!


Köszi, várom a gyors és hasznos válaszokat! :)


17/f



2013. márc. 8. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

szia..

tudod ki vagyok ?

hogy vagy ? emlékszel rám a múltkori buliból ?

gondoltam bejelöllek mert szeretnélek megismerni..

én kb ezzel kezdeném .

2013. márc. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jobb lenne ha nem facen lennének a kapccsolataid. Inkább életben keresd őt. Beszélgess vele élőbe, sétáljatok stb. Őszíntén engem kikergetnek a világból azok akik így akarják velem tartani a kapcsolatot.

Jó alkalmanként ok de nem mindig.


Egyébként csald el valahova.

2013. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.# köszi ezek nagyon jók!:)

2.# nem is ismerem, sőt nem mondanám, hogy közel lakunk egymáshoz, vagy elkezdek vele facebookon írogatni, vagy pl fel se veszem

2013. márc. 8. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Kittiiii, neked már írtam ezt ugyanígy valamikor, (bár a bulis részt nem, hanem mást)


De le sem szartál :D Mondjuk azt fecsegték itt a madarak hogy van barátod szóval megértem :D

2013. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!