Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jaj, segítség. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj, segítség. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen helyzetben vagyok.18 éves lány vagyok.2 éve együtt vagyok a barátommal,de ő már fél éve Bécsben él,így most csak távkapcsolatban vagyunk,de ha találkozunk akkor nagyon jó minden,szeretjük egymást.Viszont egy másik srác bekavar a képbe.Az osztálytársam most szakított a barátjával,akivel előtte nem sűrűn beszéltem az osztálytársam miatt,de egy hete minden nap beszélünk,és eléggé egy hullámhosszon vagyunk.Ő kedvel engem,nekem is szimpatikus(nagyon hasonlít természetileg egy volt pasimra) Sokat nevetünk,és elég sok célzást tesz arra,hogy össze akar velem jönni.Tudja,hogy van barátom,és ő is csak most szakított a barátnőjével,de tegnap megírta,hogy nagyon kedvel és bejövök neki. Nem szeretném megcsalni a barátomat,de úgy érzem,h egyre inkább közelebb kerülök avval a sráccal,hiszen ő itt van a közelemben,tudunk jókat dumálni,és jól esik ha megölel.De nem tudom,hogy neki nem csak valami pótlék kell az exe helyett,akit ölelgethet.A baj,hogy rajtam is látszik,hogy tetszik nekem,bár próbálom leplezni,de nem igazán megy,és egyre jobban keverem bele magam a kínos szituációkba,amiből nem tudom hogy jussak ki,hiszen őt sem akarom megbántani,de nem tudok neki nemet mondani,de emellett gyötör a lelkiismeret,hiszen barátom van(csak sajnos nem itt velem) Légyszíves minél többen írjatok.Kíváncsi vagyok a véleményekre,mert nagyon nem tudom mit tegyek!!!!!!!!!

2014. jún. 27. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Qrva gyorsan döntsd el, hogy melyiket akarod, a másikat pedig küld el.
2014. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Leírom neked nyersen a helyzetet, h átlásd.


Srác szétment a barátnőjével és ezért téged akar felszedni.

Barátod kint van távol, imád téged, te pedig mással kavarsz.


Ebből a helyzetből ribiként v hűséges barátnőként jöhetsz ki. Válassz!

2014. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

eldobnál egy 2 éves kapcsolatot egy tök bizonytalan lehetőség miatt?

gondolt át...ha szereted a barátod ki kell tartanod mellette, viszont, ha egy kicsit is meginogsz, akkor nem szereted eléggé

mondjuk szerintem mocskosul megbánnád, ha szakítanál a abrátoddal

2014. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hát szerintem ez nézőpont kérdése, nekem az a véleményem h ezt tovább igy ne csináld! Döntened kell! ha 2éve együtt vagytok és odáig eljutott a kapcsolatatok h tényleg szeretitek egymást és tényleg a világon mindennél fontosabb a másik akk kibirjátok a távkapcsolatot (bár biztos nem könnyű) :) a másik dolog pedig az, hogy ne csak a jelent nézd, h most jól elvagytok azzal a másik sráccal meg jókat dumáltok, hanem azért gondolkodj előre is egy picit :) ha úgy érzed h mellette boldog leszel és a legfontosabb: ha jobban érzed magad melette akk szerintem nincs értelme a távkapcsolatnak, mert igy csak "tönkreteszed" magad :) és szerintem a pasidnak sem teccik annyira a távkapcsolat :) le kellene ülnötök erről beszélni, h van e értelme így folytatni :) és ez is egy fontos pont: ismered e annyira a másik pasit h megbízol benne :) azt csak ő és te tudhatod h nem csak valami "pótlék" kell neki az exe helyett :) szval nekem ez a véleményem, nemtudom mit csinálnák a helyedben, de jól átgondolnám ezt az egészet az biztos :) neked kell érezned h hova húz jobban a szíved :) remélem tudtam segiteni :)
2014. jún. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
4. vagyok, még annyi h lehet azt a távkapcsolatos dolgot amit irtam azt rosszul fogod értelmezni :) nem ugy akartam h nincs értelme, hanem h számotokra van-e értelme :) ha tényleg és tényleg szeretitek egymást akk ez a dolog nem kérdéses :)
2014. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,teljesen igazatok van.Tegyük fel szakítok a barátommal egy srác miatt,akivel nem jön össze,emiatt elveszítem a barátomat is.Nem szeretném,mert szeretem,de nem tudom meddig bírjuk így.De lehet hogy működne,de a srácnak nemet mondok,csak azért,mert a távolban van egy barátom,aki nincs itt velem.Az nagyon szemétség,ha még nem szakítok a barátommal,de megpróbálom a sráccal,és ha menne,utána lépek?
2014. jún. 27. 21:12
 7/11 anonim válasza:
hát igen az elég nagy szemétség lenne, akk kijátszanád a pasid bizalmát :) hiába van távol, attól még a pasid :) és ha megpróbálnád és nem jönne össze utána a szemébe tudnál nézni a pasidnak?
2014. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én sajnálom a pasidat. Szerintem az ő érdekében szakíts vele. Jobbat érdemel.
2014. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem csaltam őt meg,és szeretem,de kezdek belefáradni ebbe az egészbe,hogy telefonon beszelünk,de egy puszit egy ölelést sem tudok neki adni,és ő sem nekem.Persze amikor találkozunk,akkor jól megvagyunk együtt,de így távolról nagyon nehéz!!!
2014. jún. 27. 21:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy nem tudsz vagy felesleges hűségesnek maradnod a párodhoz, akkor szakíts vele. Nem muszáj még elkötelezned magad, márpedig a jelenlegi kapcsolatod afelé halad. Ha kaland kell inkább, akkor szakíts a barátoddal, és szedd össze az új pasit.

(Persze bevállalva így egy instabil kapcsolatot, ha nem egyéjszakás kalandot akar. Mellé pedig valószínűleg a barátnőd utálni fog, ha az ő exével jössz össze.)


Egyébként meg 2 pasit "tartani" egyszerre már elég gusztustalan lépés. Az emberek nem játékszerek, vagy tárgyak, hogy próbálgasd őket, mint a cipőket.

2014. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!