Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tegyem tul magam ezen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem tul magam ezen? Már csak a halál jár a fejemben és a biztos módszer amivel sikerülhetne.

Figyelt kérdés
Nehéz ügy az enyém nagyon sok problémám van de most épp az jár a fejemben hogy a párom kb 2honapja megcsalt igaz hogy csak csólolózásig juttotak de végülis nálam tény hogy megcsalt,amit azóta már nagyon bánok hogy megbocsájtottam.....erre tegnap megtudom hogy a csaj akivel megtette a közelünkbe költözött és ami eddig nyugtatott hogy nem tudnak többé találkozni most már nincs igy mivel minden nap láthatja azis tény hogy a párom nem is tudta hogy erre a környékre költözött..az ezzel az egészel a problémám hogy ugy érzem nem birom el még ezt is az agyamban hogy ezen is járjon ezen is gondolkodjak...már kezdtem volna elfelejteni erre most minden megint előjött bennem...(amugy a párom minden mozdulatárol tudok minden egyes percéről szinte) de akkor is rettegek hogy megtörténhet velem megint hogy átcseszi a fejem!!Bár nemis tudom mi a francot féltek én ebben a kib.aszott szar kapcsolatban mikor nagyon rossz..már egy párszor bántott is nem törödik a depressziómmal kivagyok teljesen idegileg,kimozdulni honapok óta nem tudok a házbol mert nem érzek magamban erőt hozzá..erre mondom neki ma hogy elmegyek apámékhoz 20kmre élnek tölünk ja és még irnám hogy 6 hónapja halt meg édesanyám és akkor kezdödött igazán ez a mély depresszió,de apámékhoz visszatérve azt mondta ne menjek legyek itthon .........jaj teljesen kivagyok idegileg folyamatosan keresem mivel öljem meg magam csak az a baj hogy itt van mellettem a 3éves kisfiam és nem szeretném hogy ezt lássa várok amig haza ér az apja és kiküldöm vele valahová....ja és ha azt irjátok hogy a gyereknek szüksége van rám akkor arra csak annyit hogy az se jó neki ha folyamatosan azt látja hogy zokogok ........nagyon rossz helyzetben vagyok senki nem foglalkozik velem magamba vagyok roskadva a fájdalmammal és kétségeimmel..

2014. júl. 25. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
költözz apádhoz ne foglakozz a pároddal , simán kezdhetsz uj kapcsolatot ami jó lessz
2014. júl. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem szabad öngyilkosnak lenned, egy férfi miatt. A gyerekedért pedig felelősséggel tartozol, és az még mindig messze nem olyan rossz neki, ha sírni lát, minthogy egyáltalán nem, mert te megölted magad.


Egyébként hány éves vagy?

2014. júl. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
22éves!!és szégyelem magam mert ennyi évesen ide jutottam hogy a halálra vágyom és arra hogy ne érezzek fájdalmat..
2014. júl. 25. 09:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Költözz apádhoz a gyerekkel együtt. Légy erős, ha kell járj pszichológushoz. Győzd le a halálvágyat. Túl fiatal vagy ahhoz, hogy véget érjen az életed.
2014. júl. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ó, hát nagyon fiatal vagy még. Simán találhatsz egy jobb kapcsolatot a jelenleginél. Bár ha idősebb lennél, akkor is ezt tanácsolnám: szakíts vele, mert csak az idődet pazarlod mellette.


32F

2014. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy normális férfi lenne melletted nyilván nem lennének ilyen problémáid. És ha mindenben számíthatnál rá.

E mellett még barátokra is lenne szükséged akik támogatnak.

Te magad is beláttad már,hogy rossz ez a kapcsolat.

Akkor meg mire vársz??

Kutyából nem lesz szalonna, és nem fogsz tudni bízni benne soha.

Én borzasztó féltékeny típus vagyok,őrülten szerettem a párom, de mégsem volt kerek valami.

És iszonyat nehezen,de végül elhagytam,erős voltam, majd beledöglöttem, de sikerült,és ma már sokkal jobb.

Csak azt bánom,hogy ilyen sokáig vártam.

Te is meg fogod bánni.......

Ha pedig rendeződik a kis életed nem járnak majd ilyen gondolatok a fejedben. pláne egy olyan pasi miatt aki meg sem érdemli,hogy idegeskedj miatta!

Baromi erősnek kell lenned,és továbblépni..lelépni!

2014. júl. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
félek mert apámék nem laknak messze tölőnk és járna oda engem zaklatni és bántogatni tul nagy lépés lenne ez egy olyan embernek aki semmi erőt nem érez magában semmi olyat ami hajtaná előre hogy valamit változtasson..nem tudom mit tegyek vagy mihez kezdjek saját magammal és az őrlödésemel
2014. júl. 25. 13:03
 8/9 anonim ***** válasza:
A zaklatást a törvény bünteti. És ne hagyd magad terrorizálni, a saját életed fölötti rendelkezés jogát ne add át senkinek.
2014. júl. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Makra Péter Endre válasza:
Ezer dolga lenne, ha próbálná megérteni, hogy mi történt. A férje nem elégedett magával (az okát tudnia kell: nem eléggé igényes önmagával, nem elég kívánatos, türelmes, figyelmes,stb), a másik nő nem ilyen, ezért választhatná Őt. Tegyen ellene! Ne hagyja el, de most magával és a kissráccal törődjön! Akár egész nap kényeztesse a kislegényt, érezze, hogy csak Ö a fontos! A férjuram meg csináljon amit akar. Ha egy boldog nőt lát maga körül, úgyis megpróbálja visszahódítani. Vagy hadd menjen. Magánask ott a kis "vőlegénye", és egy hosszú élet új szerelmekkel, csodákkal. Önző dolog ilyenkor az öngyilkossággal foglalkozni. Magának dolga van. Fel kell nevelni a kislegényt, szeretetben és nem hisztis önzésben. Sikerülni fog, csak legyen bátrabb egy kicsit!
2014. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!