Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 4 év után kiderült, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után kiderült, hogy a páromnak nagyon megtetszett egy lány, mit lépjek most?

Figyelt kérdés

Ezt nem magától mondta el, hanem megláttam az smseit amiben egyébként semmi extra nem volt, csak segített a lány neki valamiben meg megkérdezte, hogy amúgy mi a neve. És mikor rákérdeztem akkor mondta el, hogy igen nagyon tetszik neki, de nem lépett semmit, de látom, hogy napi szinten rákeres facebookon.

Mit tennétek a helyemben? Nagyon fáj és nagyon szomorú vagyok, hogy eddig én voltam a mindene, most meg már mást nézeget.. ti szakítanátok? Egyáltalán el tudnám ezt felejteni valaha is vagy ez még a belefér kategória? Végül is én is megnézem a pasikat néha.

24/L



2014. aug. 12. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatból mondom! Ha már ennyire bátran kijelentette, h tetszik neki a lány, akkor lesz is köztük idővel több, még akkor is vele maradsz! Nálam is ez volt. A párom bevallotta h igen tetszik neki, de semmit nem akarna tőle, majd bonyolódtak a dolgok és már találkozgattak majd én lettem faképnél hagyva, mert bíztam benne, h tényleg nem akar tőle komolyat. Persze ennek nem feltétlenül kell ugyan így elsülnie, de ha már rajtad kívül mást is "lát", akkor az már nem nagyon szerelem...
2014. aug. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
huszar a3
2014. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Nos ez jó kérdés.


Mindennek előtt mielőtt lépnél az ügyben pár dolgot tégy tisztába.

1. Miért keres rá az FB-n állandóan? Csak gyönyörködik benne? (azt meg se kérdezd, hogy ha legális lenne lefeküdne e vele, mert ez biztos!)

2. Kérdezd meg tőle (és magadtól is), hogy nem a változatosságra vágyás vezérli e? (mert az idővel durván ki fog törni belőle, ne legyenek illúzióid)

3. Tartják e a kapcsolatot, vagy csak rákeresgél,megnézi, és kész?

4. A fentiekre ha a válasz (főleg a 2.-re) akkor ezt te hogyan értkeled, működni fog e, el tudod e helyezni a gondolkodásodban, vagy túl nagy szempont váltás?


Úgy kérdezz, hogy tudod a válaszodat is biztosan a legrosszabb feleletre is.


Azt még tudd, hogy

1. A férfi mindig is meg fog nézni más nőket akármit csinálsz.

2. A férfiak igen komoly többsége simán vágyik más nőre egy bizonyos életkor után, vagy X együtt töltött idő után. (alkati kérdés ki mennyire és mikor)

3. Ez k. nem a világvége, még az sem ha félrelépne. Nem egy párkapcsolati ghondhoz képest ez egész egyszerűen nem is probléma

4. Ha ez ennyire zavar tisztázandó, mert benned marad és érik. Az nem jó.

5. Az őszinte beszélgetés + a másik által kimondott őszinteség elviselése (még ha fáj is) a tartós és hosszú távú megoldás.

6. Ne hisztizz még véletlenül sem. Ha megteszed biztos lehetsz benne, hogy többé az életben nem lesz őszinte veled.


És mindezek után ha ezeken túl vagy rájössz, hogy vihar egy pohár vízben ;)

2014. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Napjában többször is megnézi, de nem értem mi a fenét néz rajta, a csajnak összesen van fent vagy 10 képe. Egyébként 10 évvel fiatalabb nála (barátom 28), mégis mi a fenét kezdene vele? De mivel azt mondta, hogy nagyon szimpatikus is volt neki és képről nagyon szerény és kedves lánynak tűnik kezdem azt hinni, hogy sajnos beleszeretett vagy nem tudom.. :S

Még nem tudtam vele erről komolyan beszélgetni, de holnap jön és kiderítem, hogy mit akar tőle.

2014. aug. 12. 15:52
 5/12 anonim ***** válasza:

"mégis mi a fenét kezdene vele?"


Szerintem mind a ketten nagyon pontosan tudjuk... ;)

2014. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát ha most azt akarod írni, hogy megdu.gná, most írtam, hogy azt írta, hogy nagyon szimpatikus volt neki, és ahogy én őt ismerem ez azt jelenti, hogy komolyabban gondolná :S
2014. aug. 12. 15:55
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem ennek semmi értelme... igen, én kidobnám. elmúlt a szenvedély, és nem tudjátok újraindítai...:(
2014. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Beszélj vele erről.

A szeretők akkor "születnek" ha a párod "rabságban" van, és egyre inkább mást keres. Szabadságot ad neki a másik.

az érzelmi szál akkor alakul ki, ha egyre sürgetőbbnek érzi egy elfojtásból a kiút keresést, és valaki meghallgatja valaki elkezd foglalkozni vele ezügyben.


Kvázi: aki ebben a kiútban partner hajlamos azzal érzelmi függésbe kerülni.

Egyszóval változatosságra vágyik, simán lehet.

Ennek 3 fő csapás iránya lehetséges. 1. Belerogy, hogy nem lehet, elviseli. Beletörődik. Észre fogod venni ezt, mert kihúny a szeméből a fény. Nem férfi lesz, hanem vőlegény vagy simán "férj". 2. Félrelép párszor, vagy az engedélyeddel vagy anélkül. Ha lebukik mert illegálisan csinálta vagy oda a kapcsolat vagy nem. (ez már csak rajtad fog múlni) 3. Megpróbál beletörődni, de nem sikerül neki. Ez a legveszélyesebb, mert érzelmileg is megroggyan, és a félrelépésből nem csak szex lesz, hanem viszony egy másik nővel "aki megérti őt". (ez nem igaz, csak kiútként kapaszkodik bele)


Szóval ha a változatosságra vágyást kapod válasznak tőle, akkor ezek a forgatókönyvek a leggyakoribbak.

2014. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Soha nem csalna meg, ezt többször megbeszéltük, ha megcsalna, azonnal szakítana. Ebben teljesen biztos vagyok
2014. aug. 12. 16:07
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt a soha nem csalna meg szöveget felejtsük el! Senkivel nem tervezem megcsalni a páromat, de van egy-két szimpatikus lány ismerősöm és ha el akarnának csábítani, akkor egy pont után már nem az történne, amit elterveztem.

Nekem is nagyon tetszik egy lány, vagyis kettő, mert van egy párom is. Ismerik egymást és tudja, hogy kedvelem. Talán azt is tudja, hogy veszélyes lehetne a kapcsolatunkra.

DE!

A barátnőm is tetszik és semmi okom kockáztatni ezt a kapcsolatot. Ha féltékenységi rohamokat rendezne vagy hisztizne, akkor lépnék. És elsősorban miatta, s nem a másik lány miatt.


Az teljesen természetes, hogy más nő is megtetszik egy férfinak. Lehet, hogy már korábban is megtetszett más a párodnak, most csak jelezni akar, hogy "hé, van más nő is a világon rajtad kívül".

Mennyire szabad neki megnézni a lányokat?

Ugyanolyan a kapcsolatotok, mint az első évben?


38/F

2014. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!