Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22+ fiu vagyok es megtetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22+ fiu vagyok es megtetszett egy 14 eves lany mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

a lany aranyos rendes, de felek attol hogy a kora miatt nem szeretne ugy mint ahogy en ot(o nem tudna komolyan venni), es hogy az ertelmi szintunk nem lenne egy szinten, amugy nagyon jol erzem vele magad

- mennyire lehetne ebbol komoly kapcsolat?(szerintem nem lehetne, de kivancsi vagyok mas velemenyere) (elso kerdesem itt)


2014. febr. 25. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
lődd le magad
2014. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Mit akarsz egy 14 évestől? Elvileg te már egy felnőtt férfi vagy, ő meg még csak egy kislány.

2014. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan 22+ fejjel mit akarsz még egy gyerektől??? általánosba jár még, neked meg már kb gyereket kéne csinálnod
2014. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem felejtsd el, mielőtt még komolyabban belemennél a dologba. ha úgy tűnik , ha nem, a 14 éves még kislány egy 22+ os férfihez
2014. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Basszus...

Elméletileg egy érett, felnőtt férfi vagy, magadtól tudnod kellene a választ erre a szituációra... egyértelműen NEM szabad belemenned ebbe semmiképpen, akkor sem, ha kölcsönös a szimpátia, vonzalom. 14 évesen hiába érettebb a koránál, hiába jöttök ki jól, nagyon nem neki való még egy felnőtt kapcsolat! Legyen benned annyi felelősség, hogy elvből nem kezdesz bele ebbe a dologba! Nem vagytok egymáshoz valóak még, nagyon fiatal hozzád... Majd ha ő is 18-20 éves lesz, akkor már kevésbé lesz gond a korkülönbség, de jelenleg ez csak tönkretenné őt.

2014. febr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Várj reá, míg megnő egy kicsinyég...

küldök egy jó kis verset, mert első kérdésed, hogy ne szomorodj el:

Robert Burns

KICSI LÁNY MÉG A KEDVESEM /MY LOVE, SHE'S BUT A LASSIE YET


Kicsi lány még a kedvesem,

kicsi lány még a kedvesem,

esztendőre majd nem leszen

felényire se szemtelen.

Bánom, hogy ráakadtam, ó,

bánom, hogy ráakadtam, ó

akié lesz, ne mondja, hogy

megkérte, mondja: vette, ó!


Igyunk egy fínom kupa bort,

igyunk egy fínom kupa bort,

örömet ott lelsz, ahol érsz,

de itt még híja sose volt.

Bortól szomjazunk legkivált,

bortól szomjazunk legkivált,

cigányasszonyt csókol a pap,

rágondolt, s félreprédikált.


Nemes Nagy Ágnes

2014. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

orulok hogy letezenk meg a foldon EMBEREK

ez egy proba volt hogy a mai ember(genereciom) hogyan gondol/tekint egy ilyen esetre

en sem tennem maskepp ha ilyen helyzetben lennek ;) es boldog vagyok az en kis szerelmemmel :)

2014. febr. 25. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, még ha jó is akarsz neki, ami eleve persze kizárt akkor is sérülni fog ez a kislány.

Hagyd békén.

2014. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Heréld ki magad és ne szaporodj.
2014. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!