Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltak, és most mindennap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak, és most mindennap látnom kell az exemet és a nöt is. Együtt vannak azota is, persze, nem ugy viselkednek mint egy szerelmes pár, mert az exem nem egy romantikus alkat, de engem az is zavar, ha egy helyen látom öket?

Figyelt kérdés
hogy viselkedjek, ha látom öket, mert egyrészt utálom is öket, egyrészt nagyon fáj.

2014. szept. 8. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy együtt látod őket? Mármint közel laktok egymáshoz?
2014. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy emelet választ el minket, és egy munkahelyen melozunk
2014. szept. 27. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:

óóó anyám, ez nagyon szar lehet :((((

pasizz be! szarj rájuk amúgy, önmagát minősíti ezzel, te meg legyél erős, és mutasd meg hogy jobbat érdemelsz ettől:)

2015. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Levegőnek nézem amikor tudom... de nem tudok pasizasra gondolni...
2015. jan. 30. 00:07
 5/5 anonim ***** válasza:
22%

Ezt én is végigcsináltam! Én elköltöztem és új életet kezdtem! Szép családom van! Ez borzasztó időszak volt az életemben, ráadásul én ismertem a lányt !

Ennek 13 éve , most meg a szeretőm lett az Exem.

Kegyetlen...

2015. júl. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!